Obecnie 217 forumowiczów jest online
Obecnie 217 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

PPCsystem reprezentuje , jak twierdzą przez telefon, google.

Nowicjusz ✭

W tym i poprzednim roku próbują pobierać opłatę za tę samą usługę. Jeśli np. umowa jest na 3 czy 4 lata to w międzyczasie dzwonią kilkakrotnie z propozycją przedłużenia umowy. Dziś  11 czerwca, odesłałam kuriera bo znalazłam w swoich dokumentach taką samą umowę  na 4 lata podpisaną i opłaconą kurierowi 6 marca. W ubiegłym roku odnotowałam "oszuści". W tym roku też to zrobię. Albo mają bałagan w papierach albo jest to celowe działanie .Może liczą na moją niepamięć czy bałagan w dokumentach?, Nie wiem.Telefonu nie podają. Telefon z poprzedniej umowy nie istnieje. Proponuję zweryfikować firmę.. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

PPCsystem reprezentuje , jak twierdzą przez telefon, google.

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Google nie ma nic wspólnego z tą firmą. Przez telefon można dużo rzeczy powiedzieć, ważne jak mnożna je wiarygodnie zweryfikować.

Wizytówki w Google Moja Firma są bezpłatne i są bezterminowe, więc pytanie na jaką dokładnie usługę miałaś umowę z tą firmą.

Google samo, albo przez kogoś nie pobiera opłat za przedłużenie wizytówek, bo takich opłat nie ma.

Przeczytaj: https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Oplaty-za-publikacje-wizytowek-na-Mapach-Google-n...

oraz wytyczne: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl - tam masz opisane jakie warunki powinni byli spełnić jeśli zaproponowali Ci zarządzanie wizytówką.

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

 

Pozdrawiam,

Jacek