AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 249 forumowiczów jest online
Obecnie 249 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinie z internetu - błąd w linku do strony facebook

Nowicjusz ✭

Utworzyłam konto firmowe dla swojego sklepu stacjonarnego.  W wizytówce która wyświetla się w google, jest pozycja: Opinie z internetu, i pod spodem wyświetla się aktywny link do strony facebook - ale to nie jest moja strona, to strona brytyjskiej siłowni o tej samej nazwie. Kto i dlaczego to włączył? Bo przecież nie ja, nawet nie widziałam o ich istnieniu, mamy stronę swojego sklepu na facebook ale nigdy nie był podłączany. Jak mogę to zmienić / usunąć?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Możesz podać nazwę i adres firmy?

Pozdrawiam,

Jacek

Profesjonalista ✭ ✭

Napisz do supportu zamieszczając link do poprawnego adresu. Czasem tak się dzieje.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Energy Zone, Kawaleryjska, Białystok. Napisałam też do supportu google, zobaczymy co odpiszą.

Nowicjusz ✭

Witam, mam podobny problem.. Czy udało się załatwić sprawę ?.. 

Nowicjusz ✭

Też mam problem i nie wiem na jaki adres do supportu pisać. Wysyłałem wielokrotnie na formularzu w koncie firmowym  ale zero odpowoedzi

Nowicjusz ✭

Podbijam bo to jakaś masakra. Dodzwoniłem się do pomocy google ale to kompletnie niekompetentni ludzie. Jakiś pracownik stwierdził, że to winna facebook i tam mam się zwrócić o pomoc albo ma się zalogować do centrum pomocy moja wizytówka. To jest kpina....