AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 115 forumowiczów jest online
Obecnie 115 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinie się nie wyświetlają

Nowicjusz ✭
Witajcie,
mam problem z opiniami, które nie wyświetlają się na profilu. Poprosiłam klienta o wystawienie opinii, zrobił to ale nic się nie wyświetla, ani nie zwiększa się liczba w ilości opinii. Przesłał mi nawet screena, że komentarz został dodany. Po kilku dniach spróbowaliśmy z innego konta i to samo - opinia niby została dodana ale na profilu się nie wyświetla. Kiedyś po dodaniu opinii natychmiast dostawałam maila z potwierdzeniem, teraz tego nie ma. Co może być przyczyną?

Po drugie gdzie jest teraz opcja, żeby bezpośrednio ze strony profilu dodać opinię? W starym Google+ nie było w tym problemu, teraz muszę prosić o wyszukiwanie wizytówki na Google i tam kliknięcie "Dodaj opinię".

Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Opinie się nie wyświetlają

Najlepszy Współtwórca

@Monika

Jeśli opinia się nie wyświetla to znaczy, że Google uznało, że może naruszać zasady dotyczące opinii. Zwykle chodzi o konflikt interesów:

https://support.google.com/business/answer/2622994

Na stronie Google+ nie ma już opinii, ale można stworzyć bezpośredni link do wystawienia opinii. Poczytaj:

https://support.google.com/business/answer/7035772

 

Pozdrawiam,

Jacek

Opinie się nie wyświetlają

Nowicjusz ✭

Super wielkie dziękuję, zwłaszcza za drugi link, bo strasznie mnie to irytowało! Z opinią muszę sobie jakoś jeszcze poradzić Emotikon: Mrugający Pozdrawiam!