Obecnie 164 forumowiczów jest online
Obecnie 164 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieznany mail i haslo do konta google moja firma

Nowicjusz ✭

Pracuje w firmie, która istnieje na rynku już 8 lat, w tym czasie miała miejsce przeprowadzka, a co za tym idzie zmiana adresu. Zarządzanie naszą stroną internetową należy do Niemców , również wizytówką w google. Poprosiliśmy ich o zmianę adresu natomiast oni powiedzieli nam, żę musimy mieć konto google, żeby się zalogować i to zmienić. Tu się rodzi problem - oczywiście nie znamy ani konta mailowego ani hasła do naszego konta , a pracownicy którzy mogli mieć z tym jakąś styczność już u nas nie pracują. Czy jest jakieś wyjście z obecnej sytuacji?Czy można przypomnieć mail i hasło do konta google moja firma, gdy nie zna sie pomocniczego maila?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Julita a czy czasem nie chodzi im o to, żebyście utworzyli sobie jakieś konto Google, a oni Was dodadzą jako nowego administratora i wtedy będziecie mogli "się zalogować i to zmienić"?

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Trochę pomieszanie pojęć, bo:

1) albo musicie mieć jakieś dowolne konto Google i oni Wam dadzą dostęp.

2) mieliście jakieś konto Google, którym zarządzaliście wpisem ale:

a)  nikt go nie zna - wtedy najlepiej utworzyć nowe konto Google i przejąć wpis zgodnie z: https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

b) coś tam jest do przypomnienia i wtedy można odzyskać dostęp do "starego" konta Google:

https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Nieznany mail i haslo do konta google moja firma

Nowicjusz ✭

Dziękuję Panowie bardzo za pomoc. Udało mi się podłączyć nowe konto pod firmę i zmienić adres.

Tylko mam jeszcze jeden problem - przy wpisaniu firmy w google adres już jest widoczny, mapa też się zmieniła, tylko przy wyszukiwaniu bezpośrednio w mapach google podświetla się propozycja wyszukania i wyświetla się przy nazwie naszej firmy jednak stary adres - czy to zostanie samo zmienione czy mogę to jakoś sama zmienić?

Najlepszy Współtwórca

Odczekaj 2-3 tygodnie. Jak będzie tak nadal - wrzuć tu na forum konkretne linki do wpisów - starego i nowego.

Pozdrawiam,

Jacek