Obecnie 186 forumowiczów jest online
Obecnie 186 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Niepoprawna suma opinii w Google

Nowicjusz ✭ ✭

Dzień dobry, zgłosiłem właśnie prośbę o przeniesienie opinii (znalazłem taką opcję), bo zmieniałem trochę jakiś czas temu wizytówkę Google Moja Firma. Nie wiem dlaczego widnieje teraz zapis, że mam 17 opinii  z czego 19 bez odpowiedzi - powinno być 19. Bardzo proszę o pomoc. Bardzo zależy mi na każdej opinii i dlatego chciałbym aby ich sumaryczna ilość wyświetlana w wynikach wyszukiwania była prawdziwa (obecnie 19). Dziękuję!

Tomasz Gołębiowski, firma GEODEZJA Tomasz Gołębiowski, tomekgolebiowski@gmail.com
PS. Jeśli Państwo tutaj nie możecie mi pomóc, to bardzo proszę napisać, gdzie się zwrócić.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Hej, jeśli np dwie opinie są dodane z tego samego IP lub masz np dwa różne konta i jesteś ich właścicielem, następnie z tego samego kompa się przelogowałeś i dodaleś opinię, to Ci ich nie zaliczy. Google weryfikuje, to czasem i wtedy opinia się nie pojawi. Jeśli zaś nie ma takiej historii j/w, to może oznaczać, że trzeba chwilę poczekać...

Najlepszy Współtwórca

Jeśli po przeniesieniu licznik się nie odświeżył do 3 tygodni to Prześlij opinię z aplikacji bo to oznacza, że jest błąd licznika (masz 17 opinii z czego 19 bez odpowiedzi - matematyczny absurd).

Napisz, że jest taki bug. Napisz koniecznie, że miałeś przenoszone opinie.

Możesz pisać po polsku, ale jeśli jesteś w stanie napisać zgłoszenie po angielsku to nawet lepiej. 

Pewnie to nie zostanie szybko poprawione (a może?) ale wpadnie na listę błędów "do poprawy" dla programistów i z czasem to poprawią.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję za odpowiedź. Wszystkie komentarze były pisane z innych IP, to opinie różnych klientów. Ale już jest wszystko ok.

Nowicjusz ✭ ✭

Dzięki za odpowiedź. Sprawa się wyjaśniła. Miałem telefon z Google i Pan poinformował mnie, że czasami odświeżenie listy opinii może potrwać nawet do 2 tygodni i że jeśli to nie nastąpi, mam się kontaktować. Jeszcze tego samego dnia opinie się zsynchronizowały.

Najlepszy Współtwórca

Tomasz,

Dlatego naisałem o 3 tygodniach (żeby był "zapas") Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Jacek