AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 119 forumowiczów jest online
Obecnie 119 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę przenieść zdjęć do właściwych kategorii

Nowicjusz ✭

Cześć, 

mam problem ze zdjęciami w poszczególnych kategoriach. Mimo przenoszenia ich przykładowo z kategorii "wnętrze" do kategorii "produkt" to po odświeżeniu strony zdjęcia wracają na niewłaściwą miejsce. Sprawdzałem jak to wygląda z pozycji klienta i mimo przenoszenia nic się nie zmienia. Co najdziwniejsze w aplikacji na telefonie "Moja firma" wszystko jest ok. Chciałbym również zmienić zdjęcie główne, które pokazuje się w wizytówce w wynikach wyszukiwania. Próbowałem zgłosić to w opiniach oraz usunąłem zdjęcie, ale nic to nie dało. Co mam zrobić, żeby działało to jak należy?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Co to znaczy, że w aplikacji jest ok?

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Nie mogę przenieść zdjęć do właściwych kategorii

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Zdjęcia są tam, gdzie być powinny. Sprawdzałem wyświetlanie zdjęć w trybie incognito na różnych przeglądarkach i wszędzie jest tak samo.
Pozdrawiam,
Konrad

Najlepszy Współtwórca

Czyli co? Wszystko jest ok, wystarczyło tylko trochę poczekać?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Nie Emotikon: Szczęśliwy Pisałem o aplikacji na telefonie "Moja firma" gdzie wszystko jest ok. Natomiast zarówno na komputerze u mnie jak i po stronie klienta w zdjęciach jest bałagan z którym nic nie mogę zrobić. Próba przerzucenia zdjęcia do innej kategorii nic nie daje. Nie wiem, może coś źle robię. Wchodzę na "Moja firma", zdjęcia, dalej "wnętrze", klikam konkretne zdjęcie i wybieram "i" w prawym górnym rogu, tam odznaczam wybraną kategorię i zamykam "x". Zdjęcie znika ze złej kategorii, ale po odświeżeniu strony wraca z powrotem. 

Pozdrawiam,
Konrad

Najlepszy Współtwórca

Czasem trzeba na te zmiany poczekać nawet kilka dni jak są prowadzone prace na danych.

Tak to się zmienia. Aplikacja GMF czasem ma opóźnienia i pokazuje wygląd danych lokalnie z urządzenia.

Odczekałbym parę dni, wyczyścił pamięć podręczną apki i sprawdził na kompie jak jest. potem zrobił tak zmiany 2-3 zdjeć, nie odświezał tylko znowu zaczekał. Jeśli to nic nie da - kliknij na Pomoc, a potem Prześłij opinię i napisz, że jest taki, a taki błąd. to tryb zgłąszania błędów z usługi - to szybciej dotrze do inżynierów niż kontakt z pomocą.

Pozdrawiam,

Jacek