Obecnie 238 forumowiczów jest online
Obecnie 238 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę dodać wpisu na google moja firma

Nowicjusz ✭

Od jakiegoś czasu próbuję dodać wpis na google moja firma. Niestety za każdym razem, gdy chcę opublikować wpis wyskakuje mi błąd wewnętrzny i nie mogę go dodać. Czy ktoś się spotkał z takim problemem? Co może być przyczynom? Jak go rozwiązać? 

Magister ✭

Cześć,

Jaki dokładnie błąd się pojawia, z jakiej przeglądarki korzystasz, próbowałeś w trybie incognito?

Pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Już jest wszystko ok. Coś było nie tak z przeglądarką, wyczyszczone ciasteczka i poszło. Pozdrawiam. 

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie, za każdym razem jak próbuje dodać wpis w GOOGLE MOJA FIRMA, pojawia się błąd: BŁĄD WEWNĘTRZNY. Korzystam z Google Chrome. Proszę o pomoc, bo próbowałem już na 1000 sposobów i nic...

Magister ✭

Spróbuj wyczyścić pliki cash&cookies, sprawdź czy problem pojawia przy korzystaniu z innej przeglądarki, spróbuj też w trybie incognito oraz zobacz czy na innym urządzeniu też pojawia się problem.

Nowicjusz ✭

Mam dokładnie ten sam problem! Próbowałem w trybie incognito, na różnych wyszukiwarkach oraz na różnych urządzeniach i ciągle to samo - Błąd wewnętrzny! Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Nowicjusz ✭

Zmniejsz wielkość zdjęcia, jakie dodajesz i po problemie Emotikon: Szczęśliwy pozdrawiam