Obecnie 171 forumowiczów jest online
Obecnie 171 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Mapa w wynikach wyszukiwania

Nowicjusz ✭

Czołem,

W wynikach wyszukiwania google np. na hasło "producent opakowań styropianowych" "opakowania styropianowe producent" lub "kształtki styropianowe producent" pojawia się mapa z zaznaczonymi na niej producentami (w tym moja firma).

Problem w tym, że na mapie pojawia się jeden z trzech zakładów mojej firmy, a chciałbym, aby pojawiały się trzy (np. ktoś w Gorzowie Wlkp. wpisuje tę frazę, więc chciałbym abym widział, że mamy zakład również w tym mieście, a nie w Olsztynie). Dodam, że dla wszystkich trzech zakładów posiadam firmowe strony (wizytówki).

Czy tutaj chodzi o to, że działa geolokalizacja i mnie, guglującemu z Olsztyna, pojawia się fabryka w Olsztynie? Jeśli nie, to co trzeba zrobić, aby wyświetlały się trzy zakłady?

I drugie pytanie, na frazę "producent kształtek styropianowych" już się ta mapa nie pokazuje mimo że na podobny układ "producent opakowań styropianowych" pojawia się.

Byłbym wdzięczny za rozjaśnienie sprawy!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Mapa w wynikach wyszukiwania

Najlepszy Współtwórca

Każdy widzi mapę zindywidualizowaną i zależy ona nie tylko do geolokalizacji.

Przeczytaj:

Dlaczego nie widać znacznika mojej firmy od razu po otwarciu mapy? https://productforums.google.com/forum/#!topic/maps-pl/pbPgFTobnrI

Poszukaj tutaj informacji na forum jak można wpłynąć na pozycję w wynikach wyszukiwania w Mapach Google.

Pozdrawiam,

Jacek