AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 271 forumowiczów jest online
Obecnie 271 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Lokalizacje Google maps

Nowicjusz ✭

Witam.

Dlaczego moja firma nie pojawia się na Google Maps.

z poważaniem 

Łukasz Gacek

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Lokalizacje Google maps

Profesjonalista ✭ ✭

@Lukasz G Wyniki Google Maps są zawsze spersonalizowane, wyszukaj na mapach w trybie incognito. To że Tobie się nie pojawia, nie znaczy że innym się nie wyświetla.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Lokalizacje Google maps

Najlepszy Współtwórca

@Lukasz G

Jeśli nie potrafisz znaleźć swojej firmy na Mapach, a w panelu Google Moja Firma masz status Opublikowana to podaj nazwę firmy - poszukamy. Jeśli po wpisaniu nazwy i adresu wizytówka jednak jest wyświetlana to przeczytaj tego posta z forum Map: Dlaczego nie widać znacznika mojej firmy od razu po otwarciu mapy? 

Dodaj zdjęcia inne niż logo do wizytówki. Popracuj koniecznie nad stroną internetową, załóż sobie Facebooka, wyślij jakieś posty na Facebooku, cześć z nich niech będzie linkowała do strony internetowej. To wszystko są sygnały dla Google, które wpływają na ogólną pozycję w wyszukiwaniu, ale także w wyszukiwaniu na Mapach. Długa droga przed Tobą by być bardziej widocznym na Mapach i w wyszukiwaniu.

Pozdrawiam,

Jacek