Obecnie 372 forumowiczów jest online
Obecnie 372 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kwalifikacja firmy do wizytówki

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

chciałem się zapytać czy nasza szkoła górska kwalifikuje się do posiadania własnej wizytówki.

Z jednej strony - posiadamy własny adres, z drugiej prowadzimy zajęcia w terenie górskim, na Jurze etc.

Poza tym mamy wypożyczalnię sprzętu górskiego dowożącą sprzęt do użytkowników na terenie miasta/innych umówionych lokalizacjach.

Choć w we wstępnych zasadach jest opisane cytuję:

"(...) firm świadczących usługi, prowadzących zajęcia lub spotkania regularnie odbywające się w lokalizacji, która nie należy do firmy lub której firma nie może reprezentować.(....)"

Przy czym wg. tego co znalazłem reklamują się firmy, które świadczą usługi u klienta - np. asenizacyjne i istnieje możliwość zaznaczenia opcji, gdzie na google maps wyświetla się nie adres, a obszar działania, co jest dziwne w świetle powyższego cytatu (I tu pytanie jak taki obszar zdefiniować - jeśli obejmuje polskie góry i Jurę - czyli wycinki kilku województw).

Pozdrawiam Was i dziękuje za podpowiedź.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kwalifikacja firmy do wizytówki

Najlepszy Współtwórca

Można dodać firmę w miejscu gdzie macie siedzibę, adres, telefony plus dodać obszar działalności. Jeśli da się dodać kilka obszarów to dodajcie kilka, jeśli jeden to musicie się zastanowić co będzie dla Was najlepsze i coś wybrać.

Pozdrawiam,

Jacek