AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 112 forumowiczów jest online
Obecnie 112 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kontakt z obsługą Google Moja Firma

Nowicjusz ✭

Proszę o kontakt  z obsługą google firma 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Nowicjusz ✭

Dzień dobry mam mały problem , gdyż zakładając firme w google początkowo w ustawieniach wprowadziłem godziny otwarcia swojej pracowni, natomiast po czasie doszedłem do wniosku żeby lepiej w ogóle nie podawać godzin otwarcia z tego wzgledu, że prowadzę również pogotowie protetyczne 24h. I w ustawieniach w google firma zmieniłem te godzinki i niby już w mojej firmie ich nie ma podanych ale gdy wpisuje w wyszukiwarce (pracownia dentystyczna Szczecinek) to pojawia się moja firma z tym, że z tymi godzinkami otwaracia.
Mam prośbę czy można bylo by to jakoś zmienić, żeby bylo bez tych godzin otwarcia.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Wiktor Dental Service

Magister ✭

Podaj lokalizację to spróbujemy zweryfikować Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

To ja bym zmienił na dosepne 24h niż nie podawał godzin wcale.

Może zmiany godzin otwarcie jeszcze są sprawdzane przez Google. Nie masz statusu, że czekasz na publikację zmian?

Jesteś pewny, że je usunąłeś?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Cześć, sprawa jest tego typu ,że zakładałem firme w google pod nazwą (Pracownia dentystyczna Wiktor dental Service) a później po weryfikacji mojej firmy zmieniłem nazwę na ( Pogotowie protetyczne 24h Wiktor Dental Service) i te godzinki otwarcia zmieniłem własnie pod tą nazwą a pod tamtą nadal widnieją i na to wychodzi ,że terza figurują dwie te nazwy w google i może dlatego w pierwotnej nazwie nie mogę już zmienić tych godz otwarcia.

Nowicjusz ✭

Cześć, sprawa jest tego typu ,że zakładałem firme w google pod nazwą (Pracownia dentystyczna Wiktor dental Service) a później po weryfikacji mojej firmy zmieniłem nazwę na ( Pogotowie protetyczne 24h Wiktor Dental Service) i te godzinki otwarcia zmieniłem własnie pod tą nazwą a pod tamtą nadal widnieją i na to wychodzi ,że terza figurują dwie te nazwy w google i może dlatego w pierwotnej nazwie nie mogę już zmienić tych godz otwarcia.