Obecnie 275 forumowiczów jest online
Obecnie 275 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kontakt telefoniczny do Google dot. Google Moja Firma

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Prośba o informację czy nadal jest możliwy kontakt telefoniczny - pomocowy dot. Google Moja Firma? Jeśli tak to prośba o podanie numeru telefonu. Coś ciężko mi to znaleźć.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kontakt telefoniczny do Google dot. Google Moja Firma

Student ✭ ✭ ✭
Jest możliwy

Otwierasz stronę edycji wizytówek Google moja firma https://business.google.com/manage/?hl=pl#/list . W lewym górnym rogu rozwijasz menu ( 3 poziome kreski) a następnie wybierasz pomoc.

W prawym dolnym rogu rozwinie Ci się menu, zjedź na sam dół. Będziesz mieć 4 formy kontaktu z centrum pomocy
Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭

Niestety, kontakt telefoniczny (wychodzący) jest nie dostępny, można natomiast zamówić sobie taką rozmowę z przedstawicielem Google Moja Firma.
Po wejściu na https://business.google.com/manage/?hl=pl#/list klikasz w lewnym górnym rogu "Pomoc" następnie Wyślij Email, uzupełniasz dane, opisujesz swój problem i tam zaznaczasz opcje "Zadzwoń do mnie", wówczas pracownik Google Moja Firma powinien skontaktować się z Tobą w najbliższym czasie i pomóc rozwiązać Twój problem.

Do nie dawna pamiętam że był dedykowany numer na który można było zadzwonić, natomiast w tej chwili nie ma takiej możliwości.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

N/A
# 4
N/A

Witam

prosze o kontakt

Najlepszy Współtwórca

Jeśli posiadacie konto AdWords, to zadzwońcie na infolinię AdWords i postępujcie zgodnie z instrukcjami - w którymś etapie będzie możliwość połączenia z supportem Google Moja Firma.

800 702 380

To forum Użytkowników i nie ma na nim pracowników Google.

Dominik Myślak

Profesjonalista ✭ ✭

@Dominik Myślak

Jak dzwoniłem na support adwords odesłali mnie na google moja firma i podali nr. Kilka tygodni temu to było.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz