Obecnie 290 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod pin

Nowicjusz ✭

Witam, założyłam konto firmowe google . Dostałam wiadomość, aby poprosić o kod pin.Czy ten kod jest mi potrzebny , jak tak to do czego?Drugie pytanie:Zmieniła się nazwa handlowa spółki co zrobić ,aby poprzednia nazwa się nie wyświetlała? 

Kod pin

Student ✭ ✭ ✭

Czy poniższe kroki Pani robiła

Aby poprosić o wysłanie kartki pocztowej:

1. Zaloguj się w Google Moja Firma.
  2. Wybierz firmę, którą chcesz zweryfikować, i kliknij Zweryfikuj teraz
  3. Sprawdź, czy na ekranie z prośbą o wysłanie kartki pocztowej wyświetla się prawidłowy adres Twojej firmy. Jeśli tak nie jest, zmień adres, zanim poprosisz o pocztówkę. Możesz również kliknąć Osoba kontaktowa (opcjonalnie), by dodać osobę kontaktową i ułatwić doręczenie kartki.
  4. Kliknij Wyślij kartkę pocztową
  5. Poczekaj, aż kartka przyjdzie pocztą. Kartka pocztowa powinna dotrzeć w ciągu 15 dni. W tym czasie nie zmieniaj nazwy firmy, adresu ani kategorii i nie proś o nowy kod, ponieważ wydłuży to weryfikację.

Aby wpisać kod weryfikacyjny:

1. Po otrzymaniu kartki pocztowej zaloguj się w Google Moja Firma
  2. Jeśli zarządzasz kilkoma lokalizacjami, kliknij Zarządzaj lokalizacją przy lokalizacji, którą chcesz zweryfikować.
  3. Kliknij przycisk Wpisz kod na niebieskim pasku u góry strony. 
  4. W polu „Kod” wpisz 5-cyfrowy kod weryfikacyjny z kartki pocztowej. 
  5. Kliknij Zatwierdź.

Jeśli kartka pocztowa nie dotrze do Ciebie lub zaginie, możesz poprosić o wysłanie nowej
druga wprawa 
https://business.google.com/manage/#/list
 tu może Pani zmienić dane firmy jeżeli nadla Pani nie będzie widzieć jak to podam szczegółową sieżkę

Kod pin

Profesjonalista ✭ ✭

Miałem tak, jeśli zmienisz nazwę przed weryfikacją kod nie przejdzie, w związku z tym: albo utwórz nową wizytówkę a starą po zweryfikowaniu nowej zgłoś jako duplikat, albo nie zmieniaj teraz nic, wpisz kod i po wpisaniu kodu dopiero zmień nazwę, inaczej będziesz musiała jeszcze jeden kod zamawiać lub kontaktować się z pomocą Google Moja Firma.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Kod pin

Student ✭ ✭ ✭

zweryfikuj na nowo albo zgłoś problem możesz zweryfikować mailowo ale musisz być bardzo wiarygodna.
Przejrzyj street view okolicy twojej firmy i zrób zdjęcie ze strefami wspólnymi ze street view i wyślij zdjęcie