AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kategorie - Adwokat = Radca prawny - brak tego drugiego w Kategoriach!

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

W polskim systemie prawnym obecnie uprawnienia zawodowe Adwokata w zasadzie pokrywają się z uprawnieniami zawodowymi Radcy prawnego. Zarówno osoby należące do samorządu Adwokatów jak i Radców Prawnych, są profesjonalnymi pełnomocnikami, którzy uzyskali tytuł zawodowy. Nie ma możliwości wybrania z kategorii - Radca Prawny. Obok adwokata jest możliwość wyboru - Prawnik.

 

Prawnikiem jednak jest osoba, która ukończyła studia prawnicze a nie uzyskała tytułu zawodowego, jak w przypadku profesjonalnych pełnomocników.

 

Czy nie można by w dodać kategorii Radca Prawny lub zmienić kategorię Adwokat na Adwokat / Radca prawny? Kategoria Prawnik - nie oddaje wykształcenia i uprawnień zawodowych Radcy prawnego a kategoria Adwokat może wprowadzać klientów Radcy prawnego w błąd.

 

pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kategorie - Adwokat = Radca prawny - brak tego drugiego w Katego

Najlepszy Współtwórca

Witaj Marcinie,

Jako użytkownik forum taki jak Ty zgadzam się z Tobą. Każda taka opinia bądź sugestia może być wysłana przez użytkowników dzięki stosownemu formularzowi.

Zaloguj się na Swoją wizytówkę w Google Moja Firma.

Screen Shot 01-26-18 at 02.24 PM.PNG

 

Screen Shot 01-26-18 at 02.25 PM.PNG

Dominik Myślak