Obecnie 243 forumowiczów jest online
Obecnie 243 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak wykasować zdjęcie z wizytówki firmy?

Nowicjusz ✭

Witam, muszę wykasować zdjęcie z wizytówki firmy które znalazło się tam domyślnie. Zdjęcie ruderę na pierwszym planie ale firmę widać pomiędzy budynkami o czym klienci nie wiedzą. Zdjęcie przedstawiające firmę zostało zrobione z innej ulicy i pomiędzy budynkami jest prześwit i takie zdjęcie google uznało jako zdjęcie firmy. Zostały zrobione nowe zdjęcia sferyczne ale dalej to zdjęcie jest jako pierwsze. Nie ma tam możliwości usunięcia i to żadnego zdjęcia w wizytówce firmy nie mogę usunąć. Jaka jest tego przyczyna? Wszystkie tutki googla opisują że w prawym górnym rogu powinien być śmietnik do usunięcia a ja mam chorągiewkę do zgłoszenia. Zgłosiłem już kilka razy a zdjęcie jak było tak jest dalej. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭

Dodam że byłem tam z kamerą sferyczną RICOH ale aplikacja Street View nie działa więc nie mogłem wysłać zdjęcia bezpośrednio z tej lokalizacji. Wykonałem kilka zdjęć nie całej ulicy (jedno zdjęcie) a reszta wewnątrz podwórka przed firmą. Jest to ulica jednokierunkowa więc google od 8 lat ją omija a dużo się tam zmieniło. Dodałem je ręcznie do profilu ale dalej jest tam zdjęcie którego nie powinno być. 

Najlepszy Współtwórca

A to Twoje zdjęcie czy zrobione przez kogoś czy przez samochód Google?

Pozdrawiam,

Jacek