Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak skasować zdjęcie dodane przez wizytówki mojej firmy przez kogoś ?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam. Jak skasować zdjęcie dodane przez wizytówki mojej firmy przez klienta ? Gdzie muszę wejść by takowe zdjęcie ustawić ? Niestety użytkownik się pomylił i pod złą firmę zamieścił zdjęcie. Nigdzie nie mogę znaleźć tego zdjęcia by je skasować.

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej M
lipiec

Student ✭ ✭

Kliknij w Mapach Google na zdjęcie, które chcesz zgłosić do usunięcia, w górnym rogu pojawi Ci się ikona 3 kropek, klikasz.
Pokazuje Ci się opcja "Zgłoś problem", wybierasz z listy rozwijanej odpowiednią opcję i uzupełnij kolejne kroki formularza. 
Teraz musisz poczekać na weryfikację zgłoszenia przez Google.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej M
lipiec

Student ✭ ✭

Kliknij w Mapach Google na zdjęcie, które chcesz zgłosić do usunięcia, w górnym rogu pojawi Ci się ikona 3 kropek, klikasz.
Pokazuje Ci się opcja "Zgłoś problem", wybierasz z listy rozwijanej odpowiednią opcję i uzupełnij kolejne kroki formularza. 
Teraz musisz poczekać na weryfikację zgłoszenia przez Google.

Najlepszy Współtwórca

Jeśli przy zdjęciu na Mapach jest ikonka flagi w rogu to kliknij na nią i zgłoś zdjęcie.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Jak skasować zdjęcie dodane przez wizytówki mojej firmy przez ko

Nowicjusz ✭

Zrobiłam to już trzykrotnie brak reakcji ze strony google. 

Nowicjusz ✭

Po 30 razach brak reakcji z googla . Nie zapłaciłem haraczu  dla firmy która twierdziła że prowadzi moją wizytówkę w googlach . Teraz mam zdjęcia wszystkich pensjonatów z okolicy na moim profilu a google nie chce ich usunąć . Moim zdaniem działają wspólnie i w porozumieniu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej .  Nie dam się . Jeżeli nic się nie zmieni będę musiał usunąć wizytówkę z google 

N/A
# 6
N/A

niestety mam chyba to samo. na razie próbuję po raz pierwszy i zobaczymy co się stanie...

Nowicjusz ✭

Znalazłem sposób ,  trzeba skasować wizytówkę  i Założyć od nowa 

Najlepszy Współtwórca

To broń boże nie jest sposób. Jacek odpowiedział już X razy na tym forum na podobne pytania i należy stosować się do jego porad.

Co Ci przyjdzie z nowej wizytówki, którą znowu musisz zweryfikować - czekać na kartkę z pinem.

Za chwilę znowu ktoś uprzejmy doda do wizytówki takie zdjęcie - znowu usuniesz wizytówkę?

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Jeżeli google nie reaguje muszę sobie radzić . A jeżeli będę musiał założę jeszcze raz wizytówkę i jeszcze raz