AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Informacje kontaktowe - opisy pozycji

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

mam problem z opisem w profilu (konto marki) Google Plus: https://plus.google.com/101892427073818121632 a konkretnie z zakładką "Kontakt" w "O mnie". Każda forma kontaktu jest podpisana "Dom", od strony edytowania danych na tym koncie marki, nigdzie nie pojawia się pozycja "Dom", telefon to "Telefon", adres to "Adres", etc. Nigdzie nie ma pozycji "Dom", a na firmowym koncie słabo to wygląda. 

Przejrzałem trochę innych firmowych profili i nigdzie nie znalazłem w kontakcie pozycji "Dom", na ogół albo jest podpisane prawidłowo (Telefon, Adres, etc), albo w ogóle nie ma podpisu.

Będę wdzięczny za wskazówki jak to usunąć.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej P
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Witaj @Maciej P,

Nie da się usunąć. To błąd nowego Google+. W wersji klasycznej wygląda to normalnie.

W nowej wersji - otwórz ten boks, przewiń w dół i jak będziesz mieć te dane widoczne na ekranie wciśnij klawisz @ - otworzy Ci się okno przesyłania opinii. Zaznacz narzędziem te "Dom" i napisz, że to błąd. Jak dasz radę to po angielsku. Jak nie - może być po polsku. To zgłoszenie jest przesyłane prosto do inżynierów Google. Pewnie nie zostanie to naprawione szybko, ale kto wie.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej P
grudnia 2016

Najlepszy Współtwórca

Witaj @Maciej P,

Nie da się usunąć. To błąd nowego Google+. W wersji klasycznej wygląda to normalnie.

W nowej wersji - otwórz ten boks, przewiń w dół i jak będziesz mieć te dane widoczne na ekranie wciśnij klawisz @ - otworzy Ci się okno przesyłania opinii. Zaznacz narzędziem te "Dom" i napisz, że to błąd. Jak dasz radę to po angielsku. Jak nie - może być po polsku. To zgłoszenie jest przesyłane prosto do inżynierów Google. Pewnie nie zostanie to naprawione szybko, ale kto wie.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

rozumiem, dzięki wielkie za pomoc, na pewno zgłoszę.

Pozdrawiam