AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 268 forumowiczów jest online
Obecnie 268 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google zmienia mój kod pocztowy na błędyny

Nowicjusz ✭

Google nie akceptuje wpisanego przeze mnie kodu pocztowego i zmienia go na nieprawidłowy. Firma RENE Łódź znajduje się na Piotrkowskiej 270. Prawidłowy kod pocztowy dla tej lokalizacji, który jest na wszystkich danych urzędowych itp. to 90-361, taki podałem przy rejestracji i żeby na mapie pokazywało się dobre miejsce musiałem ręcznie upuścić pinezkę pod prawidłowym adresem. Google zmienia mój kod pocztowy na 95-030, co jest kodem pocztowym dla sąsiedniego miasta (Rzgów). 

Moi sąsiedzi ( ten sam budynek) też mają błędy np. Allepaznokcie, czy Benenati Łódź mają kod pocztowy głównej poczty w Łodzi, która znajduje się w innej dzielnicy miasta. Można gdzieś zgłosić taki błąd w mapach google? Wiele firm w okolicy ma przez to problem. 

2017-01-24_1417.pngbenenati.png2017-01-24_1414.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam K
stycznia 2017

Najlepszy Współtwórca

Przesyłajcie opinie z poziomu map z uwagami.

Niestety jest z tym problem od kilku lat i jak dotychczas nic się nie dało z tym zrobić Emotikon: Smutny żeby to rozwiązać systemowo. Kod można poprawić już po poprawie położenie na mapie. Gdyby jednak nic to nie dało - skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma (zaloguj się do konta, otwórz usługę, Kliknij na Pomoc w lewym panelu, potem pod Kontakt w boksie po prawej; najlepiej wybrać telefon w dni robocze, w godzinach roboczych).

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam K
stycznia 2017

Najlepszy Współtwórca

Przesyłajcie opinie z poziomu map z uwagami.

Niestety jest z tym problem od kilku lat i jak dotychczas nic się nie dało z tym zrobić Emotikon: Smutny żeby to rozwiązać systemowo. Kod można poprawić już po poprawie położenie na mapie. Gdyby jednak nic to nie dało - skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma (zaloguj się do konta, otwórz usługę, Kliknij na Pomoc w lewym panelu, potem pod Kontakt w boksie po prawej; najlepiej wybrać telefon w dni robocze, w godzinach roboczych).

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Ok, Dzięki za informację. Zrobię jak mówisz. 

Pozdrawiam,

Adam