AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 41 forumowiczów jest online
Obecnie 41 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Godziny pracy (miesięczna przerwa)

Nowicjusz ✭

Witam,

czy istnieje możliwość ustawienia miesięcznej przerwy w mapach ze względu na przeprowadzkę? chciałbym, aby przez cały sierpień nie widniały żadne godziny pracy, aby Klienci niepotrzebnie nie przyjeżdżali pod zamknięty lokal.

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭

Witam,

ustawiłem każdy dzień w sierpniu z osobna w niestandardowych godzinach pracy na zamknięte. Proszę o informację, czy nie będzie żadnego problemu? google może wykryć, że ustawiłem cały miesiąc na "zamknięte" i robić problemy?
Da radę przyśpieszyć wprowadzenie tych zmian? wyskoczyła mi informacja, że może to potrwać do 3 dni, a klienci przyjeżdżają na miejsce i mają pretensje, ze w internecie jest informacja o godzinach otwarcia.

Pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca

Nie powinno być z tym problemu.
Być może ktoś z Google zadzwoni by to potwierdzić.
Inna opcja to usunięcie wszystkich godzin otwarcia, a potem dodanie nowych godzin jak już będzie otwarte.
Jeśli przperowadzacie sięw ramach jednego miasta to lepiej zostawić starą wizytówkę i tylko zmienić adres (może być potrzebna weryfikacja pod nowym adresem).
Jeśli zmieniacie miasto i/albo nazwę to lepiej starą wizytówkę zamknąc i otworzyć nową.

Pozdrawiam,
Jacek