Obecnie 290 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Etykiety

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

chciałbym uzyskać informację jak w prawidłowy sposób wypełnić pole etykiety znajdujące się w zakładce google moja firma - nie wiem dokładnie co tam trzeba wpisać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, szukałem informacji na forach ale nie mogę znaleść jasnej odpowiedzi co konkretnie należy tam umieścić.

Pozdrawiam Serdecznie,

Marcin 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Etykiety w google moj firma

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

chciałbym uzyskać informację jak w prawidłowy sposób wypełnić pole etykiety znajdujące się w zakładce google moja firma - nie wiem dokładnie co tam trzeba wpisać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, szukałem informacji na forach ale nie mogę znaleść jasnej odpowiedzi co konkretnie należy tam umieścić.

Pozdrawiam Serdecznie,

Marcin 

Dot.: Etykiety w google moj firma

Najlepszy Współtwórca

Hej @Marcin G,

Etykiety przydają się przy zarządzaniu większą ilością lokalizacji i używasz arkusza przesyłania zbiorczego:

https://support.google.com/business/answer/3370250#storecode

Etykiety są opcjonalne.

Etykiety pozwalają grupować lokalizacje. W panelu możesz wyszukiwać lokalizacje według etykiet oraz używać etykiet do filtrowania rozszerzeń lokalizacji w AdWords.

Do każdej lokalizacji przypisz maksymalnie dziesięć unikalnych etykiet. Etykiety mogą mieć długość do 50 znaków i nie mogą zawierać niedozwolonych znaków (np. < lub >).

Aby uwzględnić w nazwie etykiety przecinki, użyj w arkuszu kalkulacyjnym ciągu znaków „%2c”. Na przykład ciąg „1%2c5 tys. użytkowników dziennie” spowoduje utworzenie etykiety „1,5 tys. użytkowników dziennie”.

Wyniki wyszukiwania etykiety będą obejmować wszystkie lokalizacje, które zawierają tę etykietę, a także lokalizacje, które zawierają wyszukiwany tekst w innym polu. Przykłady:

Etykieta lokalizacji 1 to „Pomorze Gdańskie”. Lokalizacja 2 ma etykietę „Warszawa” i wiersz adresu 1 „Wybrzeże Gdańskie 123”. Gdy wpiszesz „gdańskie” w polu wyszukiwania, wyświetlą się obie lokalizacje.

Pozdrawiam,

Jacek