Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Edycja atrybutów w informacji o lokalizacji

Nowicjusz ✭

Cześć,

Posiadam 10 opublikowanych i zweryfikowanych lokalizacji. Wszystkie w tej samej kategorii, w ramach jednej firmy. Nie mam możliwości dodawania atrybutów do dwóch z nich. Reszta działa bez zarzutu. Po rozwinięciu edytora, jedyna możliwośćZrzut ekranu 2018-04-10 o 15.54.36.png to dodanie informacji jak na obrazku, nie pojawia się opcja wyszukania innych atrybutów.

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam,

Zuza

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Od dawna tak jest? Dawno te firmy z problemami były weryfikowane?

Kiedyś miały atrybuty?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Cześć,

wcześniej atrybuty nie były dodawane. Wszystkie lokalizacje były weryfikowane na przestrzeni stycznia i lutego. W marcu zaczęliśmy uzupełniać informacje i problem występuje tylko w dwóch, konkretnych przypadkach. Wszystko poza tym działa. Zmiana przeglądarki, konta właściciela/administratora nie pomaga. 

Najlepszy Współtwórca

Hej Zuzanna,

Kontaktuj się z pomocą w trybie drugim:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Najlepiej telefonicznie w dni robocze w godzinach roboczych. Podkreśl koniecznie, że wszystkie punkty mają tę samą kategorię, a jednak inne opcje są dostępne. Daj znać co Ci powiedzieli - będzie informacja dla innych z tym problemem.

Pozdrawiam,

Jacek