AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 207 forumowiczów jest online
Obecnie 207 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wyświetlania wygenerowanej mapy na stronie

Nowicjusz ✭ ✭

Witam

Nie wiem czy to odpowiedni dział dla tego tematu, jeśli nie, to z góry przepraszam. Otóż na stronie firmowej prze bardzo długi czas na podstronie kontakt wyświetlała się prawidłowo wygenerowana mapka miejscowości z zaznaczoną lokalizacją firmy. Dziś sprawdzając wyświetlanie stron okazało się że na urządzeniach mobilnych nie wyświetla się mapa a jedynie komunikat z informacją  - Strona internetowa jest niedostępna , lub na innych urządzeniach że nie można wygenerować mapki. Dodam tylko że na komputerach stacjonarnych wszystko wyświetla się prawidłowo. Problem powyższy występuje na urządzeniach mobilnych np. tablety. Strona co prawda nie jest do końca przystosowana do urządzeń mobilnych ale dla poprawnego wyświetlania mapki to chyba nie problem ? Adres strony to wiciedelfin.pl

Z góry dziękuję za informacje które pozwolą usunąć ten uciążliwy problem.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
sierpnia 2016

Dot.: Brak wyświetlania wygenerowanej mapy na stronie

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
To jest forum Google Moja Firma i rozwiązujemy tu problemy tej usługi. Twój problem dotyczy ściśle usługi Map Google - proszę zadaj to pytanie na forum Pomocy Map Google:
https://productforums.google.com/forum/#!forum/maps-pl
Napisz jeszcze w jaki sposób wygenerowałeś mapę.

Pozdrawiam,
Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
sierpnia 2016

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
To jest forum Google Moja Firma i rozwiązujemy tu problemy tej usługi. Twój problem dotyczy ściśle usługi Map Google - proszę zadaj to pytanie na forum Pomocy Map Google:
https://productforums.google.com/forum/#!forum/maps-pl
Napisz jeszcze w jaki sposób wygenerowałeś mapę.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Dziękuję za informacje. Mapki generowałem dość dawno i nie pamiętam czy przez program do tworzenia stron internetowych czy bezpośrednio w mapach. Do dzisiaj wszystko działało bez problemu, może zmieniono jakieś parametry dla moich stron z poziomu map ? Pytanie zadam na forum które mi Pan polecił. Jeszcze raz bardzo dziękuję.