AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 190 forumowiczów jest online
Obecnie 190 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wizytówki firmy

Nowicjusz ✭

Witam

Zarejestrowałem firmę kilka miesięcy temu, dane uzupełnione 100%, firma zweryfikowana, mimo to po wpisaniu hasła Lombardy Swarzędz, google nie wyświetla mojej wizytówki. Dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić? Firma nazywa się Mini Lombard. Ostatnio zmieniłem nawet kolejność słów w nazwie może to coś zmieni... Proszę o pomoc, dziękuję.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Brak wizytówki firmy

Najlepszy Współtwórca
Witaj Daniel.
Twoja firma wyświetla się na mapach - wpisz "Lombard Mini Swarzędz" więc wszystko z nią w porządku. A to, że nie wyświetla się na konkretne zapytanie to jest zupełnie inna sprawa. Algorytmy Google biorą dużo różnych informacji pod uwagę ustalając które firmy wyświetlają się w odpowiedzi na konkretne zapytanie. Spróbuj może dodać opis do firmy. Masz wszystkie informacje wypełnione w wizytówce?

Pozdrawiam,
Jacek

Dot.: Brak wizytówki firmy

Nowicjusz ✭
Tak, mam opis firmy ustawiony, wszystko co mogłem podać to podałem. Wiem, że pojawiam sie po wpisaniu Lombard Mini ale jeśli ktoś nie zna nazwy mojej firmy a poszukuje ogólnie lombardu to wtedy wpisuje po prostu lombard Swarzędz i wtedy juz mnie nie widać. Da się to zmienić jakoś?

Dot.: Brak wizytówki firmy

Najlepszy Współtwórca
Dawno zakończyłeś weryfikację?
Zobacz czy jakaś zmiana nie czeka na zatwierdzenie na koncie.

Pozdrawiam,
Jacek

Dot.: Brak wizytówki firmy

Nowicjusz ✭
Weryfikacja była chyba w marcu, na pewno ponad miesiąc temu...Nie widzę żadnych danych oczekujących na weryfikację. Wszystko uzupełnione na 100%

Dot.: Brak wizytówki firmy

Najlepszy Współtwórca
Zwykle taka propagacja informacji trwa kilka tygodni. Jeśli zmieniałeś nazwę ostatnio to nie był najlepszy pomysł. Mogło to opóźnić propagację danych. Jeśli zależy Ci na lepszej widoczności w sieci (i na mapach) to nie pozostaje Ci nic innego jak założyć dla swojego biznesu stronę internetową z treściami, które pomogą wypozycjonować Twój biznes. Strona Facebooka podana jako strona internetowa podana do wpisu to też nie jest najlepszy pomysł, choć w sumie dozwolona. Napisz może kilka informacji i na stronie Google+ - ale takich naturalnych, interesujących, a nie tylko załączaj to samo zdjęcie. Użyj w takim tekście w sposób naturalny słów kluczowych na których Ci zależy. Dodaj do swojego wpisu 2-3 zdjęcia lokalu i sprzed lokalu. W ciągu kilku tygodni powinna się widoczność wyszukiwania poprawić.
Daj znać wtedy czy coś się zmieniło.

Pozdrawiam,
Jacek

Dot.: Brak wizytówki firmy

Nowicjusz ✭
Ok dziękuje, postaram się coś dorzucić jeszcze.