Obecnie 238 forumowiczów jest online
Obecnie 238 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wizytówki firmy

Nowicjusz ✭

Witam

Zarejestrowałem firmę kilka miesięcy temu, dane uzupełnione 100%, firma zweryfikowana, mimo to po wpisaniu hasła Lombardy Swarzędz, google nie wyświetla mojej wizytówki. Dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić? Firma nazywa się Mini Lombard. Ostatnio zmieniłem nawet kolejność słów w nazwie może to coś zmieni... Proszę o pomoc, dziękuję.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Brak wizytówki firmy

Najlepszy Współtwórca
Witaj Daniel.
Twoja firma wyświetla się na mapach - wpisz "Lombard Mini Swarzędz" więc wszystko z nią w porządku. A to, że nie wyświetla się na konkretne zapytanie to jest zupełnie inna sprawa. Algorytmy Google biorą dużo różnych informacji pod uwagę ustalając które firmy wyświetlają się w odpowiedzi na konkretne zapytanie. Spróbuj może dodać opis do firmy. Masz wszystkie informacje wypełnione w wizytówce?

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
Tak, mam opis firmy ustawiony, wszystko co mogłem podać to podałem. Wiem, że pojawiam sie po wpisaniu Lombard Mini ale jeśli ktoś nie zna nazwy mojej firmy a poszukuje ogólnie lombardu to wtedy wpisuje po prostu lombard Swarzędz i wtedy juz mnie nie widać. Da się to zmienić jakoś?

Najlepszy Współtwórca
Dawno zakończyłeś weryfikację?
Zobacz czy jakaś zmiana nie czeka na zatwierdzenie na koncie.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
Weryfikacja była chyba w marcu, na pewno ponad miesiąc temu...Nie widzę żadnych danych oczekujących na weryfikację. Wszystko uzupełnione na 100%

Najlepszy Współtwórca
Zwykle taka propagacja informacji trwa kilka tygodni. Jeśli zmieniałeś nazwę ostatnio to nie był najlepszy pomysł. Mogło to opóźnić propagację danych. Jeśli zależy Ci na lepszej widoczności w sieci (i na mapach) to nie pozostaje Ci nic innego jak założyć dla swojego biznesu stronę internetową z treściami, które pomogą wypozycjonować Twój biznes. Strona Facebooka podana jako strona internetowa podana do wpisu to też nie jest najlepszy pomysł, choć w sumie dozwolona. Napisz może kilka informacji i na stronie Google+ - ale takich naturalnych, interesujących, a nie tylko załączaj to samo zdjęcie. Użyj w takim tekście w sposób naturalny słów kluczowych na których Ci zależy. Dodaj do swojego wpisu 2-3 zdjęcia lokalu i sprzed lokalu. W ciągu kilku tygodni powinna się widoczność wyszukiwania poprawić.
Daj znać wtedy czy coś się zmieniło.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
Ok dziękuje, postaram się coś dorzucić jeszcze.