Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak możliwości zmiany zdjęcia dla google moja firma

Nowicjusz ✭

Witam,

nie mogę zmienić zdjęcia okładki galerii zdjęć dla mojej firmy.

W ustawieniach firmy mam ustawione zdjęcie które chcę jako okładka, lecz nie wyświetla się ono w wyszukiwarce googla.

Pozdrawiam,

Mateusz Kudła

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz K
2 tygodni(e) temu

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To, że Google nie wybrało Twojego zdjęcia okładkowe do prezentacji nie oznacza, że nie możesz go zmienić.

Tutaj: https://support.google.com/business/answer/6103862?hl=pl jest napisane:

Zdjęcie na okładkę: pozwala oddać charakter strony. Gdy je dodasz, automatycznie ustawi się jako preferowane zdjęcie w wizytówce. Nie oznacza to, że będzie pojawiać się jako pierwsze, ale system Google będzie wiedział, że to je wolisz wyświetlać.

Zwykle problemem jest jakość zdjęcia - rozdzielczość, niedoświetlenie, kompozycja, zbliżenie zamiast "szerokiego planu" albo montaż napisów - takie zdjęcia są pomijane jako "pierwsze" pomimo wyboru właściciela.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz K
2 tygodni(e) temu

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To, że Google nie wybrało Twojego zdjęcia okładkowe do prezentacji nie oznacza, że nie możesz go zmienić.

Tutaj: https://support.google.com/business/answer/6103862?hl=pl jest napisane:

Zdjęcie na okładkę: pozwala oddać charakter strony. Gdy je dodasz, automatycznie ustawi się jako preferowane zdjęcie w wizytówce. Nie oznacza to, że będzie pojawiać się jako pierwsze, ale system Google będzie wiedział, że to je wolisz wyświetlać.

Zwykle problemem jest jakość zdjęcia - rozdzielczość, niedoświetlenie, kompozycja, zbliżenie zamiast "szerokiego planu" albo montaż napisów - takie zdjęcia są pomijane jako "pierwsze" pomimo wyboru właściciela.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję bardzo za pomoc.

Pozdrawiam,

Mateusz Kudła