Obecnie 195 forumowiczów jest online
Obecnie 195 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak etykiety na mapie

Nowicjusz ✭

Po włączeniu google maps, będąc w okolicy , w której znajduje się moja firma nie pokazuje się jej etykieta.

Oznaczenie na mapie pojawia się dopiero po wpisaniu nazwy firmy.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Brak etykiety na mapie

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

I tak jest zamierzone.

Poczytaj: https://productforums.google.com/forum/#!category-topic/maps-pl/pbPgFTobnrI

Pozdrawiam,

Jacek

Brak etykiety na mapie

Nowicjusz ✭

Mam to samo okazalo sie ze google moja firme zakwalifikowalo jako "Punkt widokowy", mozna sobie w google zglaszac, pisac etc zero reakcji.

Brak etykiety na mapie

Najlepszy Współtwórca

@Biuro D

A możesz konkretniej?

Bo obiekty z kategorii punkt widokowy nijak nie powinny się dać zweryfikować i z tego co pamiętam przez ostatnie 4-5 lat nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Pozdrawiam,

Jacek

Brak etykiety na mapie

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Konkretnie bylo to miejsce, ale cudownie zamienil sie w punkt widokowy. Prosze wyszukac Dachy Tarasowe - Biuro Projektowe/Salon

Brak etykiety na mapie

Najlepszy Współtwórca

No szukam - Kategoria "Wykonawca oszklonych werand" a nie punkt widokowy.

Wpis zweryfikowany. Wszystko w porządku, a że go nie widać od razu po otwarciu mapy - to normalne.

Gdyby było widać od razu wszystkie firmy to w wielu miejscach nie było by widać mapy pod wpisami firm.

Pozdrawiam,

Jacek

Brak etykiety na mapie

Nowicjusz ✭

Jezeli punkt jest zakwalifikowany jako punkt widokowy to przy przegladaniu map bez wyszukiwania nawet przy najwkiekszy zblizeniu nie jest widoczny. Pozatym to nie punkt widokowy powinnno byc zwyle miejsce.

Brak etykiety na mapie

Nowicjusz ✭

Jezeli punkt jest zakwalifikowany jako punkt widokowy to przy przegladaniu map bez wyszukiwania nawet przy najwkiekszy zblizeniu nie jest widoczny. Pozatym to nie punkt widokowy powinnno byc zwyle miejsce.

Brak etykiety na mapie

Najlepszy Współtwórca

Ale ten wpis ma kategorię "Wykonawca oszklonych werand" a nie "Punkt widokowy".

Pozdrawiam,

Jacek

Brak etykiety na mapie

Nowicjusz ✭

Jacek sprawdz jaka ikonka sie wyswietla -> "Punktu widokowego" i tak go traktuje jak opisalem powyzej, nie znajdzies go przy normalnym przeszukiwaniu mapy nawet przy najwiekszym powiekszeniu. Napewno na SEO tez ma to wplyw. Ogolnie przeraza mnie te oprogramowanie google, nikt na to nie ma wplywu, google zawsze odpowiada ze ma to gleboko w powazaniu i nie ma wplywu na algorytmy.