Obecnie 310 forumowiczów jest online
Obecnie 310 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędnie pokazywany adres Firmy w Google Maps

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie , 

Mam ogromny problem z umiejscowieniem mojej firmy na google maps . 

Mianowicie adres  siedziby firmy google maps pokazuje około 5 km dalej niz jest to w zeczywistoćci.

Adres firmy Drop Bikes to :

ul Barniewicka 110 

80-299 Gdańsk   czyli około 20 metrow od adresu 

Ul Barniewicka 108 

80-299 Gdańsk  ( ten adres jest pokazywany w odpowiednim miesjscu)

Proszę zebyscie coś z tym zrobili, 

Pozdrawiam Michał Chyła tel 517-232-305

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Błędnie pokazywany adres Firmy w Google Maps

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Nie potrafię znaleźć Twojej firmy na Mapach Google. Masz wpis zweryfikowany? Znajdź firmę na mapach i skopiuj link z paska adresowego i podaj go tutaj proszę.

PROSZĘ - USUŃ NATYCHMIAST SWÓJ NUMER TELEFONU! Nie podajemy tutaj danych prywatnych.

Pozdrawiam,

Jacek

Błędny adres w Google maps

Nowicjusz ✭

witam dokładnie ma  to samo, juz nie chce mi sie tłumaczyć jak dojecha co 80 % nowych klientów w ogóle nie może dojechać , ci sprytni szukaja dojazdu na mojej stronie gdzie sam zrobiłem mapkę z lokalizacja , i jest prawidłowa , zupełnie nie rozumiem jak tak można , Ja ma adres Barniewicka 110 , obok dom barniewicka 108 , ten drugi pokazuje sie dobrze na mapie   , a moj niestety gdzieś w okolicy numeru 135  , kilka km dalejEmotikon: Szczęśliwy szok  od roku nie wiem co z tym zrobić.

Jak google chce robic samochody bez kierowcow jak nie potrafią okreslic dobrze numeracji na ulicy.  

Najlepszy Współtwórca

@Michal C

Przeniosłem Twoją wypowiedź do tego wątku. Proszę przeczytaj co napisałem wcześniej.

Pozdrawiam,

Jacek

Najlepszy Współtwórca

@Michal C

Dobra znalazłem i w końcu się domyśliłem o co chodzi.

1. Wpis dodałeś tylko w Kreatorze Map. Zatwierdziłem. Zweryfikuj go teraz w Google Moja Firma jak firma będzie się wyszukiwać na mapach.

2. Chodziło Ci o sam adres, a nie o wpis firmy (bo go na Mapach nie było). Położenie adresu jest poprawione. Do kilku dni powinno być widać zmianę w wynikach wyszukiwania adresu.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam Tak chodziło o to ze po wpisaniu adres barniewicka 110 z lokalizacja Gdansk  . punkt na mapie w jakim widniał adres nie był w tym miejscu    był w okolicy numery 135. 

110 powinno być przy adesie 108  ( który umiejscowiony jest prawidłowo ) 

Pozdrawiam Michał

Najlepszy Współtwórca

@Michal C

Adres już się wyszukuje w poprawnym miejscu.

Teraz proponuję Ci weryfikację wpisu firmy na mapach jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i uzupełnienie wizytówki:

https://goo.gl/maps/H7pq6Hc6gpN2

https://support.google.com/business/?hl=pl#topic=4539639

Pozdrawiam,

Jacek