Obecnie 178 forumowiczów jest online
Obecnie 178 forumowiczów jest online
Poznaj podstawy umieszczania swojej firmy w internecie.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

AdWords i Moja Firma

Nowicjusz ✭

Witam nie wiem czy to jest problem czy ja coś źle robię Emotikon: Szczęśliwy

Mianowicie założyłem kampanie wpisałem słowa kluczowe po to żeby klijeci mogli znaleźć moja firmę po słownie kluczowym jak moja konkurencie np. wpisując( serwis komputerowy Jordanów) wyskakuje tylko pełny adres konkurenci dlaczego naszego adresu nie ma jak np. jest  to tu https://adwords.google.com/apt/AdPreview?authuser=1&__o=cues&aptenv_v2=ZG9tYWluPXd3dy5nb29nbGUucGwsb...

Nie, Twoja reklama obecnie nie wyświetla się dla tego słowa kluczowego. Może być kilka powodów.

Przepraszam że pisze może chaotycznie ale cała noc już na tym siedzę 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

AdWords i Moja Firma

Najlepszy Współtwórca

To co widzisz po prawej stronie wyników (jeśli o to pytasz) nie jest reklamą AdWords lecz usługą Google Moja Firma.

reklamy wyświetlają się ponad lub pod wynikami wyszukiwania i są opisane etykieta "Reklama".

Pytanie:

Chcesz wyświetlać reklamy nad lub pod wynikami wyszukiwania?

Chcesz wyświetlać wizytówkę Google Moje Firma?

AdWords i Moja Firma

Nowicjusz ✭

Witam

Chciał bym żeby po wpisaniu słowa w wyszukiwarkę Serwis komputerowy Jordanów była widoczna moja wizytówka Google  

Dot.: AdWords i Moja Firma

Najlepszy Współtwórca

Google AdWords służy do wyświetlania reklam. Wizytówki Google Moja Firma można łączyć z AdWords w celu wyświetlenia adresu pod reklamą (rozszerzenie lokalizacji).
Poniżej zrzut którego nie dołączyłem poprzednio a ilustruje moje pytanie.

Potwierdź proszę, o którą usługę Ci chodzi. Jeśli reklamy AdWords - przeanalizujemy tu wspólnie problem, jeśli jednak wizytówka Google Moja Firma to przeniosę wiadomość do bardziej trafnego działu i wsparcia udzielą specjaliście w tym temacie.

serwis_komputerowy_kraków_-_Szukaj_w_Google.png

AdWords i Moja Firma

Nowicjusz ✭

Chodzi mi o to drugie. Byłem pewien że jest to związane z Adwords ok dziękuje za podpowiedz pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

AdWords i Moja Firma

Najlepszy Współtwórca

Przenoszę do działu Google Moja Firma.

@Jacek N Kozioł zajrzyj to proszę.

AdWords i Moja Firma

Najlepszy Współtwórca

@Pomoc P

Pzeczytaj​ ten wątek:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Zwieksz-swoja-widocznosc/Firma-nie-widoczna-podczas-przegl... Poszukaj innych w tym dziale.

Czeka Cię sporo pracy.

Pozdrawiam​,

Jacek​