AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 167 forumowiczów jest online
Obecnie 167 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zbyt wiele wyszukiwań w przeglądarce

Nowicjusz ✭

Moja kampania przestała się wyświetlać ponieważ zbyt wiele razy wyszukiwałem w przeglądarce, zamiast skorzystać z z narzędzia do tego, sprawdzałem czy po słowach kluczowych wyświetla się , czy stan rzeczy powróci po jakimś czasie , czy muszę tworzyć nową kampanię ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wszechwiedzący ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

Nie musisz tworzyć nowej kampanii z tego powodu. Kampania prawdopodobnie działa nadal, jednak Tobie reklamy się nie wyświetlają - o ile mamy do czynienia z takim przypadkiem, jaki opisałeś. Zatem jeśli wejdziesz z innej przeglądarki/urządzenia to powinieneś zobaczyć swoje reklamy.

________
Booguś

Najlepszy Współtwórca

Ale przestań tak sprawdzać działanie reklam, bo zabierasz te wyświetlenia Swoim potencjalnym Klientom i ogólnie zaburzasz statystyki jak CTR, a tym samym wynik Jakości.

Dominik Myślak