Obecnie 226 forumowiczów jest online
Obecnie 226 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

wyświetlanie w innym kraju - podgląd

Nowicjusz ✭

Witam,

jestem w tym świeży, więc przepraszam jeżeli zadam głupie pytanie.

Ustawiłem kampanie dla rosyjskiej strony www.xarello.ru, wyświetla się w krajach Rosja, Białoruś, Kazachstan.

Czy ja mogę w jakiś sposób zobaczyć jak ta reklama się wyświetla na stronie wyszukiwania?

Mam polski ip Emotikon: Smutny

z góry dziękuję za podpowiedzi

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: wyświetlanie w innym kraju - podgląd

Najlepszy Współtwórca
Zakładka narzędzia i podgląd i diagnostyka reklam. W narzędziu wybierasz kraj i język oraz wpisujesz frazę. Narzędzie zwróci wyniki tak jakby zrobiła to wyszukiwarka.

Co więcej dzięki temu narzędziu nie wpływasz na statystyki, czyli CTR. Sprawdzając to w wyszukiwarce niestety pogarszasz CTR czyli również wynik jakości.
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Możesz tez wejść w listę słów kluczowych i kliknąć w dymek, który znajduje się przy danym słowie w kolumnie stan.

Prócz wyniku jakości będzie tam podany na dole "podgląd i diagnostyka reklam". Po kliknięciu w link zostaniesz odesłany bezpośrednio do wyniku podglądu i nie będziesz musiał już nic ustawiać w ramach języka, czy wpisywać z ręki danej frazy.

Nowicjusz ✭
Mówisz że reklama się wyświetla? Na Rosję, Białoruś, Kazachstan ?
Chcesz wiedzieć gdzie tzn. z jakiego rejonu ?
Zakładka wymiary -> zmieniasz widok dzień na lokalizację użytkownika i będziesz widział z jakiego kraju, regionu, miasta miałeś wyświetlenia i wejścia.
Zmień tylko wyświetlanie na maksymalny zakres dat.
באַווייַזן SEM/SEO/NLP