AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 192 forumowiczów jest online
Obecnie 192 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

witam, mam komunikat :Twoje konto Google AdWords zostało co zrobić?

[ Edytowane ]
a p
Nowicjusz ✭

Dzień dobry 

mam komunikat:Twoje konto Google AdWords zostało zawieszone, ponieważ informacje rozliczeniowe na tym lub powiązanym koncie nie mogły zostać zweryfikowane.

Proszę o informacje jak aktywować konto,

pozdrawiam

ap

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: witam, mam komunikat :Twoje konto Google AdWords zostało co zrob

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Trzeba zgłosić sprawę do pomocy Google, najlepiej poprzez e-mail: https://support.google.com/adwords/answer/8206?hl=pl

W międzyczasie sprawdź swoje dane rozliczeniowe, czy są poprawne.

Moje konto jest zawieszone

a p
Nowicjusz ✭

Mam komunikat: Twoje konto Google AdWords zostało zawieszone, ponieważ informacje rozliczeniowe na tym lub powiązanym koncie nie mogły zostać zweryfikowane, poprawiłem błąd w adresie i od 2 dni dostaję automatyczną odpowiedź, że naruszam zasady programu AdWords, nie mam pojęcia co naruszam. Dodatkowo link w automatycznej odpowiedzi nie działa .

a p
Nowicjusz ✭

Dziękuję za odpowiedź; zgłosiłem, sprawdziłem i niestety dalej nic. Przyszła taka sama automatyczna odpowiedź. Czy jest jakiś numer aby zadzwonić z kimś porozmawiać telefonicznie?

Wschodząca Gwiazda

a p
Nowicjusz ✭

Też próbowałem, po podaniu ID uzyskałem automatyczną informację , że konto mam zawieszone. I dalej nie wiem dlaczego.

[ Edytowane ]
Magister ✭

Spróbuj skontaktować się porzez czat. Zawsze to łatwiej się porozumieć z konsultantem. Jeśli nadal nie będziesz w stanie nic zdziałać, to mogę spróbować zobaczyć jak to wyglada. 

{Adres e-mail został usunięty przez administratora, ponieważ udostępnianie go jest niezgodne z zasadami Społeczności. Proszę uważać na udostępnianie w Społeczności prywatnych informacji.}

Najlepszy Współtwórca

Ten komunikat pojawiał się przeważnie wtedy, gdy ktoś stosował kilka razy kupony adwords - czyli więcej niż jedno konto adwords. Sam możesz odpowiedzieć, czy stosowałeś kupony adwords wbrew regulaminowi. Jeśli nie (czyli nie utworzyłeś x kont i użyłeś na nich kuponu) to tym bardziej postaraj się skontaktować z supportem adwords i staraj się wyjaśnić sytuację.

Dominik Myślak