Obecnie 349 forumowiczów jest online
Obecnie 349 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

tag remarketingowy

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie, 

Na koncie aDwORDS MAM WYGENEROWANY KOD REMARKETINGOWY I WSTAWIONY DO WITRYNY. TUTAJ WSZYSTKO DZIAŁA POPRAWNIE. A MOJE PYTANIE - CZY Z TEGO SAMEGO KONTA AdWords MOGĘ WYGENEROWAĆ JESZCZE JEDEN TAG REMARKETINGOWY I WSTAWIĆ GO DO DRUGIEJ DOMENY?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: tag remarketingowy

Magister ✭ ✭ ✭

Student ✭ ✭ ✭
Tak jak wspomniał Marek B, znajdziesz odpowiedź w wskazanym linku.

Lepiej rozdzielić domeny na osobne konta i utworzyć osobne kody remarketingowe, dzięki temu zachowasz porządek i dla każdej domeny będziesz miał osobą listę remarketingową.

Pozdrawiam

Wschodząca Gwiazda
Można mieć kilka tagów wygenerowanych na jednym koncie AdWords i każdy z nich zainstalowany na innej domenie (to opisała krok po kroku Paulina w wątku do którego link podał Marek).

Możemy też korzystać z jednego tagu umieszczonego na wszystkich domenach i na jego podstawie utworzyć kilka list remarketingowych opartych na regułach.

Wszystko zależy co chcesz osiągnąć, bo jeśli interesują Cię oddzielne listy remarketingowe dla różnych domen reklamowanych z jednego konta to szybciej będzie Ci skonfigurować te listy na podstawie reguł z wykorzystaniem jednego tagu na wszystkich stronach.
Tomasz Ciepłucha