AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 207 forumowiczów jest online
Obecnie 207 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

słuchajcie ludzie...o co w tym wszystkim chodzi????

Nowicjusz ✭

czy  moze mnie ktoś z was wprowadzic w swiat Ad Words, bo nie bardzo wiem o co tu chodzi i jak sie na tym zarabia pieniadze...bo ponoc mozna... Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 1verified_user
3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wess M
września 2015

Dot.: słuchajcie ludzie...o co w tym wszystkim chodzi????

Najlepszy Współtwórca

to zależy jak chcesz zarabiać. To po prostu forma reklamy Twojego biznesu, czyli założenie jest jak każdej reklamy - ma przynieść wymierne efekty (nie koniecznie finansowe - ma osiągnąć założony cel).

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

proponuję rozpocząć od zapoznania się z ogólnymi informacjami o programie AdWords. Tam znajdziesz podstawowe informacje o tym, jak działa program, co daje i od czego zacząć. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Magister ✭

Pytanie co masz doklanie na myśli? Czy reklamowanie Twojej firmy czy Twoja pomoc w reklamowaniu innych firmy?

1. Jeśli chciał byś budować markę i sprzedawać swoje usługi/produkty przy wykorzystaniu google adwords to masz ogromne możliwości, możliwości której nie są do osiągnięcia w seo (pozycjonowaniu = optymalizacji strony pod wyszukiwarki Emotikon: Szczęśliwy Przykład przewagi adwords to chociażby kampanie sezonowe, powiązanie klienta z tego zainteresowaniami, targetowanie, remarketing.

2. Jeśli chciał byś: budować, optymalizować kampanie google adwords pomagając w ten sposób zaistnieć innym firmą na rynku, to zobacz wątek założony przez moją osobę kilka dni temu: tutaj

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca

to zależy jak chcesz zarabiać. To po prostu forma reklamy Twojego biznesu, czyli założenie jest jak każdej reklamy - ma przynieść wymierne efekty (nie koniecznie finansowe - ma osiągnąć założony cel).

Dominik Myślak
Rozwiązanie
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

proponuję rozpocząć od zapoznania się z ogólnymi informacjami o programie AdWords. Tam znajdziesz podstawowe informacje o tym, jak działa program, co daje i od czego zacząć. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

Rozwiązanie
września 2015

[ Edytowane ]
Magister ✭

Pytanie co masz doklanie na myśli? Czy reklamowanie Twojej firmy czy Twoja pomoc w reklamowaniu innych firmy?

1. Jeśli chciał byś budować markę i sprzedawać swoje usługi/produkty przy wykorzystaniu google adwords to masz ogromne możliwości, możliwości której nie są do osiągnięcia w seo (pozycjonowaniu = optymalizacji strony pod wyszukiwarki Emotikon: Szczęśliwy Przykład przewagi adwords to chociażby kampanie sezonowe, powiązanie klienta z tego zainteresowaniami, targetowanie, remarketing.

2. Jeśli chciał byś: budować, optymalizować kampanie google adwords pomagając w ten sposób zaistnieć innym firmą na rynku, to zobacz wątek założony przez moją osobę kilka dni temu: tutaj

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics