Obecnie 186 forumowiczów jest online
Obecnie 186 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

reklamy odrzucone z powodu naruszenia zasad dotyczących witryn

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Chcę uruchomić kampanię Adwords dla domeny www.pfrs.pl jednak otrzymuję komunikat, iż narusza ona zasady dotyczące witryn. Napisałem maila do centrum obsługi i otrzymałem odpowiedź, że problemem jest konstrukcja strony. Na stronie nie są stosowane ukryte linki, upychanie słów kluczowych ani nic podobnego. Czy wiecie w czym może leżeć problem?

PS. Na końcu maila dostałem odpowiedź, że jeżeli problemy zostaną naprawione mam przesłać witrynę do ponownej weryfikacji..Tego kompletnie nie rozumiem gdyż narzędzie to kojarzy mi się tylko w przypadku działań SEO.

Problem ten opisywał kilka dni temu na tym forum mój kolega z pracy. 

Proszę o pomoc

Dot.: reklamy odrzucone z powodu naruszenia zasad dotyczących witryn

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jest ustawione przekierowanie 301 pfrs.pl na www.pfrs.pl

Wyedytuj wszystkie reklamy i dodaj www przed pfrs.pl, czyli www.pfrs.pl do wszystkich reklam.

P.S. Dziwne, że pomoc nie poinformowała cię w czym problem...

Nowicjusz ✭

Niestety nie w tym problem. Wszystkie reklamy od początku jak je stworzyłem zawierały 'www'

Student ✭ ✭ ✭

Napisz do supportu prośbę o wskazanie w czym dokładnie tkwi problem.

Próbowałeś może ponownie dodawać reklamy? Może zostały one odrzucone, bo chwilowo strona nie działała?