AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 281 forumowiczów jest online
Obecnie 281 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

reklama produktu w AdWords i indeksacja w wynikach organicznych

Student ✭ ✭ ✭

Witajcie,

chciałem się upewnić co do jednej rzeczy. Mam grupę produktów w sklepie, których nie chciałbym jeszcze indeksować (mają noindex, nofollow, nie są jeszcze indeksowane), natomiast chciałbym je przetestować w Google AdWords. Czy są jakiekolwiek szanse, że Google je zaindeksuje na podstawie reklamy w Google AdWords w organiku? Moim zdaniem nie jest to możliwe. Czy mam rację?

Dzięki za Waszą pomoc i odpowiedź.

PS Jeżeli to pytanie jest na forum dla webmasterów, dajcie znać, będę tam pytałEmotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam, Olek

Dot.: reklama produktu w AdWords i indeksacja w wynikach organicznych

Magister ✭

Prawdopodobnie się niezaideksuje, ale na wszelki wypadek podłącz Narzędzia dla Webmasterów i kontroluj tam wszystko.

Dot.: reklama produktu w AdWords i indeksacja w wynikach organicznych

Student ✭ ✭ ✭

Witaj,

dzięki za odpowiedź. Tak, już to kontroluję w Centrum Webmasterskim. Mam nadzieję, że to wystarczy!