Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

otrzymuję komunikat Twoje reklamy nie są wyświetlane, ponieważ

Nowicjusz ✭

uruchomiłam kampanię wg wskazówek ale nie jest widoczna w wyszukiwarce a otrzymuję komunikat Twoje reklamy nie są wyświetlane, ponieważ został osiągnięty limit wydatków określony przez budżet na poziomie konta. czyli że za mało wzięłam budżetu ? 30 zł zrobiłam dzienny budżet -z zapłaciłam przelewem te 30 zł skoro ma być płacone za kliknięcia to dlaczego nie było żadnego a limit wykorzystany ? jestem już przybita bo robiłam wszystko zgodnie ze wskazówkami na you tubie ... proszę o pomoc 

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: otrzymuję komunikat Twoje reklamy nie są wyświetlane, ponieważ

Najlepszy Współtwórca
Wejdź w zakładkę "płatności", zobacz i napisz jaka jest sytuacja finansowa na koncie.

Wschodząca Gwiazda
Możesz spróbować sprawdzić normalnie w wyszukiwarce, czy widzisz swoją reklamę.
Ja jakiś czas temu miałem chyba ten sam komunikat jak uruchamiałem kampanię na nowym koncie. W panelu AdWords w diagnostyce i podglądzie reklam reklamy się jeszcze nie pokazywały, a w wyszukiwarce już tak. Wyglądało to tak, że mimo iż teoretycznie pieniądze były już wpłacone i widniały w płatnościach system ich tak jakby nie widział i wystarczyło nieco odczekać.
Tomasz Ciepłucha

Wschodząca Gwiazda
Dla świeżej kampanii może pokazywać się taki komunikat. Później zniknie. Adam

Nowicjusz ✭
dziękuję Wam- rzeczywiście już wszystko widać Emotikon: Szczęśliwy cierpliwości trzeba było troszkę mieć ...

Nowicjusz ✭
Jest ok. Dziekuje