Obecnie 161 forumowiczów jest online
Obecnie 161 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

listy remarketingowe ..

Wschodząca Gwiazda

Witam,

nie jestem na 100% pewny czy w tym przypadku wykluczenia działają tak jak działają w innych przypadkach, mam nadzieje, że tak bo to bardzo ułatwiło by mi praceEmotikon: Szczęśliwy 

Przechedząc do sedna, mam sobie kampanie remarketingową i chcę sobie z niej wykluczyc osoby, które dokonały konwersji i tutaj pytanie: czy wystarczy, ze sobię wyklucze na poziomie kampanii liste remarketingową z osobami które konwertowały, czy niestety do każdej grupy musze robić kombinację niestandardową?

z góry dzieki za pomoc

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: maciekef
września 2015

Dot.: listy remarketingowe ..

Student ✭ ✭ ✭
Ja po prosty wykluczyłam listę remarketingową z kampanii, bez tworzenia kombinacji niestandardowej i wygląda na to, że dobrze tak działa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: maciekef
września 2015

Student ✭ ✭ ✭
Ja po prosty wykluczyłam listę remarketingową z kampanii, bez tworzenia kombinacji niestandardowej i wygląda na to, że dobrze tak działa.

Najlepszy Współtwórca

Oczywiście że to działa ale jak kampanii i grup reklam jest sporo wygodniej jest stworzyć kombinację. Drugim plusem kombinacji poza wygodą, jest to, iż znamy jej potencjał czyli ilość użytkowników (ciasteczek remarketingowych).

Z uwagi na to że w sumowanych i odejmowanych listach mogą owtarzać się ci sami użytkownicy wynik nie jest do przewidzenia wprost z arytmerycznej sumy czy różnicy ilości ciasteczek na liście.