AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 196 forumowiczów jest online
Obecnie 196 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

linki do podstron limit

777
Student ✭

Witam mogę dodać 20 linków do podstron, a widzę, że na stronie z linkami można ustawić wyświetlania linków do 500 sztuk. Jest na to jakiś sposób? Pozdrawiam 

 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: linki do podstron limit

Wschodząca Gwiazda
Jest limit 20 linków na rozszerzenie, ale tak naprawdę jaki jest sens dawania w jednym rozszerzeniu aż tylu linków?
Zdecydowanie lepiej jest dodawać rozszerzenia linków do podstron na poziomie grup reklam i ograniczać się do najbardziej trafnych podstron w ramach danej grupy.
Przykładowo gdy reklamujemy sklep z artykułami sportowymi to dla grupy zawierającej słowo np. "buty do biegania" nie ma sensu wyświetlać linków do podstron prowadzących do piłek do koszykówki czy rakiet tenisowych. Za to to można dodać linki prowadzące do np. butów męskich, butów damskich lub na przykład kilku najpopularniejszych marek.
Chodzi o to by linki do podstron przy ogólnych zapytaniach bardziej ukierunkowywały na konkretne treści, a przy zapytaniach szczegółowych prezentowały zbliżone elementy, które mogą kogoś zainteresować.
Tomasz Ciepłucha