Obecnie 180 forumowiczów jest online
Obecnie 180 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kampania na słowa zabronione / znak towarowy

Nowicjusz ✭

Witam, jakiś czas temu w związku z działaniem kongurencji złożyłem wniosek do google o ochronę znaku toarowego, został on rozpatrzony pozytywnie i nazwa firmy w reklamie (treści) oraz słowach kluczowych została zablokowana.

Niedawno chciałem stworzyć nowe konto aby na nim zbudować odmienną stronuturę kampanii - jednak w edytorze widnieje informacja o błędzie związanym z w/w zastrzerzeniem nazwy...

Gdy Google rozpatrywało mój wniosek - pytało o konto google z którego w przyszłości będzie można reklamować słowo "chronione" - wskazałem całe MCK. Nie mogę sobie pozwolić na długą przerwę w reklamach - czy takie ostrzeżenie z czasem znika czy trzeba wypełniać jakieś szczególne formularze i wysyłać zapytania o możliwośc dalszego reklamowania się z nowego konta?

Dot.: kampania na słowa zabronione / znak towarowy

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Myślę, że w takiej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Google: http://support.google.com/adwords/answer/8206?hl=pl

 

Konto można upoważnić już po złożeniu wniosku używając formularza:

Upoważnienie konta do używania znaku towarowego lub pisząc na ads-trademarks-uk@google.com

 

Więcej informacji dla właścicieli znaków towarowych:

http://support.google.com/adwordspolicy/bin/answer.py?hl=pl&answer=2562124

 

P.S. Najpierw warto spróbować stworzyć nową strukturę w webowej wersji AdWords. Być może problem jest po stronie Edytora AdWords.