Obecnie 246 forumowiczów jest online
Obecnie 246 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

jak zacząć

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie, 

Chciałbym zacząć korzystać z google adwords jednak, ilość opcji mnie delikatnie przytłacza. 

Mam kilka pytań:

1. Czy przy płatności przelewem, dokonuje płatności na np. 400 zł i koszty reklam są od tego odliczane ? Czy też po zakończeniu kampani reklamowej wystawiany jest mi rachunek ?

2. Czy mogę ustalić by reklamy wyświetlały się według pewnych danych demograficznych np. Kobiet w woj. Łódźkim po 35 roku życia ? Jeśli tak, to w jaki sposób ?

pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adrian R
września 2015

Dot.: jak zacząć

Magister ✭ ✭ ✭
Adrian, czytaj pomoc i powoli próbuj. Każdy kiedyś zaczynał i był trochę przerażony Emotikon: Mrugający

Ad1. W przypadku płatności przelewem dokonujesz przedpłaty. Opcja fakturowania wydanych wcześniej pieniędzy (fakturowanie zbiorcze lub podobna nazwa) jest dostępna dla kont, na których w poprzednich miesiącach średnio zostało wydane co najmniej 15 000 złotych.

Ad2. Oczywiście możesz ustawiać kryteria demograficzne przy czym więcej opcji demograficznych masz w przypadku kierowania reklam na sieć reklamową a mniej dla reklam kierowanych do osób wpisujących dane hasło w wyszukiwarce.

Na pewno po woli wszystko sobie doczytasz i dasz sobie radę. W ostateczności możesz podjąć współpracę z jakąś agencją i obserwować ich pracę na Twoim koncie, ucząc się na przykładzie ich działań.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adrian R
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭
Adrian, czytaj pomoc i powoli próbuj. Każdy kiedyś zaczynał i był trochę przerażony Emotikon: Mrugający

Ad1. W przypadku płatności przelewem dokonujesz przedpłaty. Opcja fakturowania wydanych wcześniej pieniędzy (fakturowanie zbiorcze lub podobna nazwa) jest dostępna dla kont, na których w poprzednich miesiącach średnio zostało wydane co najmniej 15 000 złotych.

Ad2. Oczywiście możesz ustawiać kryteria demograficzne przy czym więcej opcji demograficznych masz w przypadku kierowania reklam na sieć reklamową a mniej dla reklam kierowanych do osób wpisujących dane hasło w wyszukiwarce.

Na pewno po woli wszystko sobie doczytasz i dasz sobie radę. W ostateczności możesz podjąć współpracę z jakąś agencją i obserwować ich pracę na Twoim koncie, ucząc się na przykładzie ich działań.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
Dziękuje za pomoc