Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

jak odblokować konto po odrzuceniu strony internetowej?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam

Prowadzę działalność na YouTube i chciałem połączyć konto YT z programem partnerskim, aby móc zarabiać.

Około 2 miesięcy zgłosiłem swoją stronę internetową do programu adsense do wyświetlania reklam, no i została ona odrzucona z powodu złego układu strony. Powtarzało się tak pare razy, więc postanowiłem zrezygnować ze swojej strony i umieścić reklamy na "Bloggerze" 

Wybrałem swojego bloga, kliknąłem "Zarobki" i wyskoczyło mi logowanie do Google AdSense , a po zalogowaniu wyskoczyła mi informacja: "Jesteś obecnie zalogowany(a) na koncie Google {adres e-mail został usunięty przez Administratora Forum AdWords. Publikowanie danych osobowych narusza Zasady Forum AdWords, które nie jest aktywnym kontem AdSense lub wciąż oczekuje na zatwierdzenie. To konto nie może być wykorzystane do zarabiania na treści."

Chciałbym się dowiedzieć, jak można "odblokować, lub anulować zatwierdzanie mojej strony, tak abym był w stanie zgłosić swój blog do reklamowania bez ustawiania swojej strony internetowej.

Proszę o szybką pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam:

Daniel Bogucki

Dot.: jak odblokować konto po odrzuceniu strony internetowej?

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie, 

przykro mi bardzo, ale na Forum AdWords rozwiązujemy problemy dotyczące programu reklamowego AdWords i ciężko nam będzie dostarczyć właściwej odpowiedzi na pytanie dotyczące programu AdSense. 

Spróbuj proszę odwiedzić Centrum Pomocy AdSense lub Forum AdSense. Mam nadzieję, że uda się uzyskać tam więcej informacji.

Powodzenia i pozdrawiam,

KarolinaP

Dot.: jak odblokować konto po odrzuceniu strony internetowej?

Nowicjusz ✭

Dobrze dziękuję za pomoc Emotikon: Szczęśliwy