AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 216 forumowiczów jest online
Obecnie 216 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

jak dodac wizualizację ścieżek celów do nowego panelu informacyjnego?

Nowicjusz ✭

Jak w zapytaniu, normalnie przy danych pojawia się przycisk dodaj do panelu jednakże przy wizualizacji ścieżek celu się nie pojawia a to właśnie jest raport który chce mieć w swoim panelu osoba zainteresowana. Jakies pomysły?

Dzięki

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: jak dodac wizualizację ścieżek celów do nowego panelu informacyj

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

W raporcie Ścieżka do celu

sciezka.png

Jeżeli nie widać przycisku, możliwe że cele nie są wyznaczone lub brak uprawnień.

Wschodząca Gwiazda

Podejrzewam, że nie utworzyłaś celu. Przejdź do sekcji administratora Google Analytics i tam w zakładce "Widoki" masz możliwość dodania celów. Fajny artykuł o celach tutaj

Adaśko

Nowicjusz ✭
Sorki uzywalam wersji hiszpanskiej i tlumaczenie jakie temu nadalama nie jest doslowne. Chodzi mi o przepływ celów, pojawia mi sie tylko: cel, poziom szczegółów i eksport (PDF). nie pojawia sie dodaj do panelu. Nie mam problemu z dodaniem inncyh danych, witdgetow do panelu.