Obecnie 119 forumowiczów jest online
Obecnie 119 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

google keywords planer

Nowicjusz ✭

Witam, mam pytanie czy istniejemożliwosc utworzenie konta adwords tylko w celu korzystania z google keywords planer? Za każdym razem gdy próbuje się zarejestrować prowadzi mnie przez 4 kroki ustawianie kampani i tym podobnych, gdzie tak naprawdę nie chce wogole z tego korzystać, tyko chce dostep do google kywords planer ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: google keywords planer

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Witaj,

po utworzeniu konta możesz od razu kliknąć na górze kartę narzędzia i wybrać Planer słów kluczowych. Nie musisz niczego konfigurować i dodawać kampanii.

konto-adwords.png

Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
No własnie utworzenie konta, składa się z 4 kroków, nie wiem jak dodac tutaj screenshota, ale rejestracja wyglada z 4 kroków w tym jest ustawianie twojej kampani i płatności . Wiem ze kiedys było inaczej bo miałem kiedys konto adwords i z nieznanych mi przyczyn zostało mi zablokowane mimo ze go nie uzywałem, raz ustawiłem kampanie pare lat temu i to zostawiłem. Chciałem zarejestrować kompletnie nowe konto bo mam probem bez tego z market samuraj i longtailpro do uzyskania wszystkich danych, a rejestrowanie całkowicie nowego konta prowadzi przez te 4 kroki które pisałem powyzej i nie widze zadnej inne opcji.

Dziekuje

Najlepszy Współtwórca
Przeważnie tworzę nowe konto z poziomi MCK, ale bodajże przedwczoraj tworzyłem dwa nowe konta od podstaw i ignorując możliwość utworzenia kampanii od razu przeszedłem do ustalenia płatności (czego też nie musisz robić tak jak pisał Tomasz C). Na pewno możesz pominąć te kroki i od raz przejść do narzędzia.

A nawet jakby system zmuszał Cię do utworzenia kampanii to jaki to problem? 2 minuty i po sprawie - od razu wstrzymujesz.

Płatności na bank nie musisz ustawiać od razu - pomijasz.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Witam!!! Dzieki za odpowiedz ale jakoś z mojej strony nie mogę tego pominąć a moje narzedzia interentowe nie chcą działać poprawnie bez konta adwords, naprawde szkoda mi czasu , czy ktoś tutaj tworzy konta adwords w pełni funkcjonalne oczywiście za odpłatą, wole zlecić i zając się trzymś bardziej kreatywnym. Dziękuję

Wschodząca Gwiazda
Ten screen, który wrzuciłem wczoraj pokazuje wygląd po zalogowaniu się na konto zaraz po jego utworzeniu.
Nie trzeba nic robić więcej. Po prostu klikasz na górze Narzędzia->Planer i działasz.
Rejestrujesz się przez ten link:
https://adwords.google.com/um/Welcome/Home
1. podajesz adres email (najlepiej jakiś nowy)
2. podajesz dane do konta Google+
3. klikasz w link w mailu potwierdzającym
4. jesteś zalogowany na konto i możesz korzystać z planera.

Zanim przystąpisz do wykonywania w/w czynności wyloguj się z konta Google (jeśli jesteś zalogowany), a najlepiej wykonaj to na innej przeglądarce po uprzednim wyczyszczeniu pamięci podręcznej (tak dla pewności).
Tomasz Ciepłucha