Obecnie 248 forumowiczów jest online
Obecnie 248 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

dlaczego mam 166 like a odwiedzin tylko 34

Nowicjusz ✭

Dlaczego google Anallitcs pokazujemi tylko 34 wejścia a ja mam 168 like polubień ? jak mam sprawdzić kto dawał mi polubienia i przeprowadzić analizę tych zdarzeń. Za wszystkie podpowiedzi w rozwiązaniu problemu będę wdzięczny 

Dot.: dlaczego mam 166 like a odwiedzin tylko 34

[ Edytowane ]
Magister ✭

Czy "like" masz na myśli te z facebook-a czy +1 z google ? jeśli tak to są zupełne inne działania, gdzie masz umieszczony ten znaczek ? Opisz dokładnie problem.

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Lajki na fb czy +1 na Google+ mogą pochodzić z różnych źródeł i nie świadczą o rzeczywistej liczbie odwiedzin.

Ponadto lajki mogły być zebrane w długim okresie, w Google Analytics możesz wybrać dowolny zakres dat:

czas.jpg

Na poziomie Google Analytics jest dostępny zestaw raportów dotyczących sieci społecznościowych (grafika poniżej). W połączeniu z danymi z fb czy G+ mogą posłużyć do analizy.

social.jpg

Nowicjusz ✭

http://www.photography2you.com/home/ tutaj są Like

https://www.google.com/analytics/web/?hl=pl&pli=1#report/visitors-language/a43627077w73705757p761050... a tutaj są odwiedziny. Jako laik myślałem ,że żeby dać like to trzeba wejść na moją stronę czyli dodając tych którzy nie dodali like odwiedziń powinno być więcej a nie mniej a niżeli polubień ale mam wrażenie , że mój tok rozumowania ma się ni jak do praw rządzących internetem.

Za dalsze wyjasnienia będę ogromnie wdzięczny

Profesjonalista ✭

Tak jak pisze Krzysztof-Tosik polubienia mogę pochodzić z różnych źródeł i niekoniecznie trzeba wejść na Twoją stronę żeby kliknąć Like. 

Powiedzmy mój znajomy klika lubię to na Twojej stronie. Ja to widzę na facebookowym wallu i mam od razu opcję polubienia. Klikam... Masz jedno więcej polubienie a ilość odwiedzin bez zmian.

Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane Emotikon: Szczęśliwy