Obecnie 241 forumowiczów jest online
Obecnie 241 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana daty urodzenia dla konta Google

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Cześć wszystkim,

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zmiany daty dla konta Google?

Mam ustawioną datę przez którą wykrywa mnie jako osobe która nie ukończyła 18 rok zycia.

AdWords normalnie założyłem i reklamowałem się juz 2 rok. Chciałem rozszerzyć reklamę o GMC jednak wyrzuca mi komunikat "Sprawdzenie zgodności z polityką dotyczącą wieku nie powiodło się

Niestety, użytkownicy poniżej 18 roku życia nie mogą obsługiwać konta Centrum Sprzedawcy."

W koncie G+ mam opcje edycji jednak gdy chce prowadzić porawną datę wyrzuca alert "Wpisz poprawną datę urodzenia."

Od pomocy czatowej z Googla otrzymałem informację że "przyznam szczerze, że nie wiem dlaczego nie możemy zmienić daty,"

Chciałem potwierdzić tę informację bo wiadome jak to jest z tą pomocą czatową.

Dot.: Zmiana daty urodzenia dla konta Google

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭

Kiedyś przerabiałem podobny temat bo klient ustawił sobie datę na koncie jako datę założenia działalności gosp... no i wyszło, że ma z tego co pamiętam 4 lata Emotikon: Szczęśliwy
Tylko wtedy w ogóle nie mógł się zalogować już na konto, ale dało się to zmienić przez wykonanie przelewu z jego konta bankowego na jakąś tam małą kwotę kilku plnów i dostał kod do odblokowania możliwości zmiany daty

---

wtedy zrobiliśmy konkretnie wg tej strony pomocy:

https://support.google.com/accounts/answer/1333913?hl=pl

Dot.: Zmiana daty urodzenia dla konta Google

Profesjonalista ✭
może jeszcze to pomoże:
https://www.en.adwords-community.com/t5/Ad-Approval-Policy/I-accidentally-entered-the-wrong-date-of-...

zobacz ostatni wpis tej dyskusji gdyby nie udało się zmienić daty na normalną