Obecnie 213 forumowiczów jest online
Obecnie 213 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zapraszam na bloga "Wszystko o AdWords"!

Pracownik Google

Drodzy uczestnicy Społeczności AdWords,

Nazywam się Ania i jestem pracownikiem Google. Chciałabym gorąco zaprosić Was do regularnego odwiedzania naszego oficjalnego polskiego bloga "Wszystko o AdWords", którym się zajmuję.

Dlaczego warto zaglądać na tę stronę?

Przede wszystkim, żeby być na bieżąco! Na blogu informujemy o nowościach i zmianach, takich jak pojawienie się kolejnej wersji Edytora AdWords albo nowy wygląd interfejsu AdWords Express.

Polecam Wam zwłaszcza artykuły na temat kampanii rozszerzonych - znajdziecie w nich porady optymalizacyjne (chociażby na temat strategii określania stawek) i przykłady ich użycia przez inne firmy.

Na blogu znajdziecie też informacje o nadchodzących szkoleniach. Np. gdy zbliża się kolejny webinar “4 pory roku” informujemy o tym na blogu, tak abyście mogli zapisać się na czas.

Jeśli jesteś nowym klientem AdWords, wystarczy kliknąć w etykietę "AdWords dla początkujących" i "Optymalizacja dla początkujących", a znajdziesz teksty przygotowane specjalnie z myślą o Tobie.

Jeśli chcecie trzymać rękę na pulsie, najlepiej subskrybujcie bloga. W tym celu wystarczy w okienku po prawej stronie dodać swój e-mail i kliknąć “Subskrybuj”, a nowe posty przyjdą do Was za pośrednictwem poczty e-mailowej.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na blogu! 

Ania

Dot.: Zapraszam na bloga "Wszystko o AdWords"!

Magister ✭

A nie możecie utworzyć strony na Plus Google? Chętnie bym poczytał ten blog, ale nie mam ochoty zapisywać się do kolejnego newslettera.

Student ✭ ✭ ✭

Witam, Jestem czytelnikiem Waszego bloga.  Czytam regularnie.

Pozdrawiam

Kamila

Pracownik Google

Na razie nie jest to możliwe, ale dziękuję za feedback Emotikon: Szczęśliwy Gdyby taka strona się w przyszłości pojawiła to będziemy informować. Ale np. szkolenia "4 pory roku" na Google+ już są.