Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zakładka "Możliwości" nie działa

Nowicjusz ✭

Witam,

od początku nie działa mi zakładka "możliwości". Kiedy klikam w nią niby strona się przełącza ale jest czysta. Czym może być to spowodowane? 

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz M
września 2015

Dot.: Zakładka "Możliwości" nie działa

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Od kiedy działa kampania?

Spróbuj wyczyścić ciastka lub użyć trybu prywatnego przeglądarki. Zaloguj się i napisz czy nie ma zmian.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Łukasz M
września 2015

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Od kiedy działa kampania?

Spróbuj wyczyścić ciastka lub użyć trybu prywatnego przeglądarki. Zaloguj się i napisz czy nie ma zmian.

Najlepszy Współtwórca

Niektóre usługi/podstrony Google nie działają dobrze też pod przeglądarkami Opera, Safari lub stare wersje IE. Jeśli takiej używałeś odpal AdWords na Chrome lub Firefox..
Jesli chodzi o poradę Krzysztofa, to warto też wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

Napisz czy pomogło.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzięki za odpowiedzi.

Nie pomyślałem żeby sprawdzić tryb prywatny. W trybie prywatnym działa. Wcześniej sprawdzałem na 3 różnych przeglądarkach i 3 komputerach nie działało. 

Jeszcze raz dzięki za pomoc

Wschodząca Gwiazda

3 tygodnie to nie tak dużo, możliwe,że  system nie zebrał wystarczającej liczby danych, żeby móc Ci podpowiedzieć.