Obecnie 189 forumowiczów jest online
Obecnie 189 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Za niskie stawki w automatycznym kierowaniu

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

też tak macie czasem, że na początku edukacji strategia z ustawioną maksymalną stawką na 1,00 zł, przez 2 dni schodzi na ustawienie nawet 0,05 zł? Rozumiem, że algorytm się uczy ale, żeby aż tak słabo? Ruch jest niski a każda zmiana resetuje mi czas nauki.

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Tomasz Emotikon: Szczęśliwy

Też tak miewałem - między innymi dlatego testy z automatyką często kończą się na pozostaniu przy ręcznym sterowaniu.

________
Booguś

Student ✭ ✭ ✭

Nie no ręcznie człowiek nie jest w stanie kontrolować setek liczb co minutę czy tam co godzinę. Coś chyba jest nie tak, że tak nisko zszedł..

Wszechwiedzący ✭

To prawda. Ale już kontrola raz na dzień i wsparcie się wybiórczo automatyką w moim przypadku zwykle było bardziej skuteczne niż rozwiązania automatycznego kierowania. Z drugiej strony przy danych rzędu 50000 kliknięć i 2000 konwersji miesięcznie trudno byłoby pokonać automat, ale ile kont ma taką ilość danych...

________
Booguś

Student ✭ ✭ ✭

Już wiem, system miał po prostu za mało danych, mimo, że 30 konwersji już było, wg mnie ta liczba to za mało aby ROAS działał fajnie.

Wszechwiedzący ✭

Racja - na pewno za mało - z tym, że według mnie dużo za mało, tak o 300 konwersji gdzieś Emotikon: Szczęśliwy Zwykle poziom, od którego automatyka w ogóle działa nie jest poziomem, od którego działa efektywnie.

________
Booguś