Obecnie 192 forumowiczów jest online
Obecnie 192 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Witam, nie mogę skontaktować się z działem AdWords prosze o kontakt

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam,

Niestety nie mogę się skontaktowac z obsluga klienta AdWords 800 702 380.

Jestem zainteresowany współpracą, chciałbym otrzmać informację oraz ofertę na pozycjonowanie poprzez AdWords mojego hotelu w Ustroniu.

Czekam na telefon

(nr telefonu oraz e-mail został usunięty przez administratora Społeczności. Publikowanie danych osobowych w Społeczności jest zabronione ze wyględów bezpieczeństwa.)

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej P
września 2015

Dot.: Witam, nie mogę skontaktować się z działem AdWords prosze o kont

Najlepszy Współtwórca

Proszę pamiętać, że to ogólnie dostępne forum i bardzo często odpowiedzi udzielają jego użytkownicy. Jeśli chciałby Pan zadzwonić do supportu google adwords to proszę skorzystać z tego numeru 801 934 963 - wybrać następnie 2 i podać 10 cyfrowy numer id konta, który powinien znajdować się na górze z prawej strony.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej P
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Proszę pamiętać, że to ogólnie dostępne forum i bardzo często odpowiedzi udzielają jego użytkownicy. Jeśli chciałby Pan zadzwonić do supportu google adwords to proszę skorzystać z tego numeru 801 934 963 - wybrać następnie 2 i podać 10 cyfrowy numer id konta, który powinien znajdować się na górze z prawej strony.

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

jeśli nie posiadasz jeszcze konta Adwords i chciałbyś po prostu dowiedzieć się, jak stworzyć takie konto, jak nim zarządzać jak stworzyć pierwszą kampanię, to polecam poniższy nr telefonu:

800 702 373 

Więcej informacji znajdziesz także na oficjalnej stronie programu Adwords.

Pozdrawiam,

KarolinaP