Obecnie 198 forumowiczów jest online
Obecnie 198 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wiersz "Łącznie" w panelu kampanii

Nowicjusz ✭ ✭

Witajcie,

Ostatnio dostałem od klienta pytanie, na które - przyznam szczerze - absolutnie nie znam odpowiedzi. Mianowicie chodzi o wiersz "łącznie" w panelu kampanii (a także słowa kluczowego, reklamy, etc.). Czy ktoś z Was wie, jak "przerzucić" ten wiersz z samego dołu panelu na pozycję nad wynikami poszczególnych kampanii? 

Przyznam, że wcześniej nigdy nie zwracałem uwagi na pozycję tego wiersza, ale faktycznie - czasem jest na górze, a czasem tylko na dole. Od czego to zależy? Czy można to gdzieś zmienić? 

Zauważyłem, że ten wiersz "przeskakuje" przy przełączeniu widoku z "wszystkich włączonych" na np. "wszystkie oprócz usuniętych". Czy to jedyna zasada?

Będę wdzięczny za podpowiedź, bo klientowi naprawdę zależy na tym wierszu n

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sylwester O
września 2015

Dot.: Wiersz "Łącznie" w panelu kampanii

Wschodząca Gwiazda
Witaj Sylwester.
Wiersz "Łącznie – wszystko z kampanii" jest powtórzony na górze tabeli w sytuacji gdy wyświetlanych jest więcej niż 25 wierszy danych.
Wiersz ten nie przeskakuje na górę lub na dół - zwróć uwagę, że na dole jest zawsze. Natomiast przy większej ilości danych na górze jest powtórzony.
Niestety nie da się tego jakoś skonfigurować - po prosty tak działa interfejs.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sylwester O
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Witaj Sylwester.
Wiersz "Łącznie – wszystko z kampanii" jest powtórzony na górze tabeli w sytuacji gdy wyświetlanych jest więcej niż 25 wierszy danych.
Wiersz ten nie przeskakuje na górę lub na dół - zwróć uwagę, że na dole jest zawsze. Natomiast przy większej ilości danych na górze jest powtórzony.
Niestety nie da się tego jakoś skonfigurować - po prosty tak działa interfejs.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭
Bomba, o taką odpowiedź mi chodziło. Wielkie dzięki!