Obecnie 271 forumowiczów jest online
Obecnie 271 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Magister ✭ ✭ ✭

Kochani Forumowicze, 

ruch na naszym Forum i ilość nowych tematów wskazuje na to, że większość z Was biega już po sklepach, lepi pierogi i ubiera choinkę Emotikon: Szczęśliwy W związku z tym, w imieniu Forum AdWords oraz Zespołu Pomocy AdWords chciałabym życzyć Wam cudownych Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów w 2014 roku! 

Dziękuję Wam za Waszą aktywność na Forum, za zadawanie ciekawych pytań, udział w szkoleniach AdWords oraz dzielenie się swoją wiedzą i udzielanie pomocnych odpowiedzi. Dziękuję pięknie Najlepszym Współtwórcom oraz wszystkich Wschodzącym Gwiazdom Forum za cenne porady, interesujące artykułu i czuwanie nad tym, aby każdy Forumowicz dostał kompetentną odpowiedź na swoje pytanie. Jesteście wielcy! 

Zachęcam Was do odwiedzania nas także w 2014 roku. Obiecuję, że będzie ciekawie!

Wszystkiego dobrego na Święta i w 2014 roku!

Karolina P

ps. Ktoś chciałby Wam jeszcze coś powiedzieć...:

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Najlepszy Współtwórca
Karolino chciałbym Ci życzyć samych sukcesów i abyś nie dała się korpoludkomEmotikon: Szczęśliwy i świętemu mikołajowi... cokolwiek mam na myśliEmotikon: Szczęśliwy

Na pewno chce Ci podziękować za kartkę z życzeniami Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrowienia i Dosiego Roku!
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda

Również dziękuje za życzenia Karolinko i życzę spokojnych świąt wszystkich forumowiczom oraz by znaleźli pod choinką zestaw małego semity [zestaw to : edytorek adwords + woreczek analitycznego rozumku + nieduży flakonik zamożnego klienta + dwa tuziny stronek z wysokim doświadczeniem]. 

Jak ktoś ma ciekawszy pomysł na zestaw małego semity to czekamy Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Adam

Magister ✭
Ja też nieskromnie życzę Wszystkim forumowiczom wszystkiego najlepszego. Napiszę to już kolejny raz: "rzadko mam okazję bywać na forach o takie kulturze i podejściu do zadawanych pytań" Dzięki w imieniu wszystkich za takie cierpliwe odpowiedzi.

Pozdrawiam
Michał Lech
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics